Ik heb veel ervaring opgedaan met de opvang, verzorging en ontwikkeling van kinderen. Ik vind het ook erg leuk om kinderen het gevoel te geven dat ze ‘thuis’ zijn. Dit doe ik door leuke dingen met ze te ondernemen, zoals liedjes zingen, knutselen en als het weer het toe laat lekker buiten te spelen. Tijdens de activiteiten leer ik ze op een leuke en speelse manier onder meer discipline en respect voor elkaar te hebben.
Mijn goede eigenschappen zijn, initiatiefrijk, flexibiliteit en goed kunnen organiseren . Ook ben ik erg leergierig, laat me niet snel uit het veld slaan en sta voor veel nieuwe dingen open.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
Hassania, au pair - 2490 Den haag
Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties
Hassania heeft geen prijs aangegeven.
🧸Aangeboden diensten
Reguliere opvang
Oppas aan huis
Au pair
🎓Opleiding
Eerste hulp verlening (EHBO)
professionele kwalificatie (certificaat of diploma)
🏆Ervaring
Professionele ervaring, meer dan 5 jaar.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
💬Gesproken talen
Chinees (beginner)
Frans (gelezen, geschreven, gesproken)
🛟Aanvullende services
⭐Andere
Non-smoker