De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Nicole, au pair in Leeuwarden 8931

Hallo. ik ben Nicole , ben 19 jaar en woon in Leeuwarden. Ik heb opgepast op kinderen vanaf de leeftijd van 1 jaar. Daarnaast ook vrijwillig meegeholpen met de TSO in de leeftijd van kinderen van 4 jaar en ouder. Ik heb in februari dit jaar mijn MBO helpende gehaald. Tijdens mijn opleiding heb ik stage gelopen bij een gastouderopvang in Leeuwarden. Hier zaten voornamelijk kinderen van 0 t/m 4 jaar. Ik heb ook ervaring met kinderen van de leeftijd vanaf 5 maanden. Op stage heb ik geleerd over veiligheid rondom het kind. (Brandveiligheid, wiegendood, risico-inventarisatie, inbakeren, EHBO etc.). In september begin ik aan de opleiding Gespecialiseerd Pedagogisch Medewerker niveau 4 op Friese Poort. Werken met kinderen is mijn lust en mijn leven. Kinderen zijn nog betrekkelijk onschuldig en speels, en het is fantastisch met ze om te gaan. Ook vind ik het belangrijk kinderen iets bij te brengen, waar ze profijt van kunnen hebben voor later op de basisschool. Spelletjes buiten en binnen, niets is mij teveel, zolang ik de kinderen maar kan vermaken en mijn vertrouwen kan geven.

Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Beschikbaarheid bijwerken
Voor het laatst ingevuld: meer dan 11 jaar geleden
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties

Occionele oppas:
€ 8,00
/ netto per uur
Parttime / buitenschoolse zorg:
€ 7,00
/ netto per uur
Toelichting:

Dit is ongeveer de prijs die ik vraag, er valt altijd nog wat te regelen wanneer u de prijs te hoog vind!

🧸Aangeboden diensten
Oppassen
Reguliere opvang
Au pair
🏆Ervaring
Familie ervaring: zorgen voor broers, zussen, neven en nichten.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
minder dan 6 maanden
6 maanden tot 1 jaar
1 tot 3 jaar
3 tot 6 jaar
ouder dan 6 jaar
💬Gesproken talen
Chinees (moedertaal)
Engels (vloeiend)
🛟Aanvullende services
Huiswerkbegeleiding
Koken voor de kinderen
Hulp met het huishouden / strijken
Bezit een muziekinstrument
Andere
Rookt niet

Deze informatie wordt door het lid verstrekt; we raden u aan deze te controleren.

Te lezen: Goede praktijken bij het aanwerven

Nicole
Oppasser
Leeuwarden
Contacteren