De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Renske, oppassen - 6905 Zevenaar

Hallo mijn naam is Renske. Ik ben een serieuze, betrouwbare, leuke oppas die in december 15 word. Ik wil heel graag oppassen, ik houd namelijk heel veel van kinderen. Graag kom ik eerst kennis maken met de kinderen zodat we kunnen zien of we een goede match zijn. Als dat zo is gaan we allemaal leuke dingen doen, als ze dat willen doen, bijvoorbeeld naar de kinderboerderij of iets bakken. Ik zou het leuk vinden om uw kind(eren) te ontmoeten.

Groetjes van Renske

Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties

Occasional babysitting:
€ 5,00
/ netto per uur
Toelichting:

Ligt eraan wat ik moet doen. Moet ik bijvoorbeeld de kinderen in bed leggen, kost dat iets meer. Als ik beneden in de avond moet zitten is dat ook weer minder. ;)

🧸Aangeboden diensten
Oppassen
🏆Ervaring
Familie ervaring: zorgen voor broers, zussen, neven en nichten.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
1 tot 3 jaar
3 tot 6 jaar
💬Gesproken talen
Engels (vloeiend)
Chinees (moedertaal)
🛟Aanvullende services
Huiswerkbegeleiding
Koken voor de kinderen
Hulp met het huishouden / strijken
Andere
Non-smoker

Geen foto
Renske
Oppasser
Zevenaar
Contacteren