De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Dominique, baby sitter in Goes 4462

Hallo,

Ik ben Dominique. Ik ben 20 jaar oud. Ik ben op zoek naar een oppas adres bij u / jullie thuis. Ik heb mijn diploma kinderopvang en studeer nu onderwijsassistent. Hierdoor heb ik 4 jaar ervaring met het werken met kinderen van de leeftijd 0 t/m 12 jaar. Ook heb ik ervaring met ADHD / autisme enz. Tijdens mijn stage heb ik veel ervaring opgedaan met het begeleiden van kinderen met moeite met taal of rekenen.

Mijn hobby's zijn: bakken, koken, wandelen, kleuren, dansen, buiten zijn.
Ik doe graag leuke dingen met kinderen zoals: zingen, dansen, kleuren, knutselen, naar de speeltuin, bos of strand. Ook koekjes bakken of koken met kinderen vind ik heel erg leuk.

Als u / jullie meer willen weten over mij, vraag het gerust!

Groetjes Dominique

Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties

Dominique heeft geen prijs aangegeven.

🧸Aangeboden diensten
Oppassen
🚗Mobility
Driver’s license
🎓Opleiding
professionele kwalificatie (certificaat of diploma)
🏆Ervaring
Professionele ervaring, 2 tot 5 jaar.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
minder dan 6 maanden
6 maanden tot 1 jaar
1 tot 3 jaar
3 tot 6 jaar
ouder dan 6 jaar
💬Gesproken talen
Chinees (moedertaal)
Engels (beginner)
🛟Aanvullende services
Huiswerkbegeleiding
Koken voor de kinderen
Hulp met het huishouden / strijken
Andere
Non-smoker

Dominique
Oppasser
Goes
Contacteren