Mijn naam is Carina en ik ben 21 jaar oud. Het lijkt me leuk om een opvang te kunnen bieden aan gezinnen die dat nodig hebben. Ik heb ervaring om voor kinderen te zorgen omdat mijn vriend een dochtertje heeft en daar zorg ik natuurlijk ook voor als ze bij ons is. Hierdoor weet ik zelfs bij de allerkleinste wat ik moet doen als ze ziek zijn of hoe ik ze kan vermaken. Bumba, nijntje, het zandkasteel ik ken ze bijna allemaal. Het moet voor de kinderen niet erg zijn als papa en mama niet voor ze kunnen zorgen, ze moeten iemand bij zich hebben op wie ze kunnen bouwen en bij wie ze plezier kunnen maken. Ik ben van plan dit voor uw kind(eren) te kunnen betekenen. Of het nou knutselen, wandelen, met auto's of met poppen spelen, huiswerk maken of samen eten is. Ik vind het allemaal even leuk want ik ben dol op kinderen! Hopelijk tot snel.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
Carina, babysitter - 6373 Landgraaf
Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties
Carina heeft geen prijs aangegeven.
🧸Aangeboden diensten
Oppassen
Reguliere opvang
Oppas aan huis
🚗Mobility
Driver’s license
Car
🎓Opleiding
Eerste hulp verlening (EHBO)
🏆Ervaring
Familie ervaring: zorgen voor broers, zussen, neven en nichten.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
💬Gesproken talen
Chinees (moedertaal)
Duits (vloeiend)
Engels (gelezen, geschreven, gesproken)
🛟Aanvullende services
⭐Andere
Non-smoker