Ik ben Rosanne en ik ben 25 jaar oud. Ik ben op zoek naar een oppadadres in de omgeving van de gemeente bronckhorst. Als ik mezelf moet omschrijven als oppas dan ben ik een gezellige, behulpzame, oplettende persoon die bijspringt waarbij het nodig is.
ik heb nu al paar jaar ervaring in het oppaswerk, ik vind het ook belangrijk dat de kinderen zich fijn voelen als er op hun word gepast. Ik hou van gezelschapspelletjes maar ook buiten zijn vind ik fijn.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
Rosanne, babysitter - 7255 Hengelo
Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties
Rosanne heeft geen prijs aangegeven.
🧸Aangeboden diensten
Oppassen
Reguliere opvang
Oppas aan huis
🚗Mobility
Driver’s license
Car
🎓Opleiding
Eerste hulp verlening (EHBO)
🏆Ervaring
Professionele ervaring, 1 tot 2 jaar.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
💬Gesproken talen
Chinees (moedertaal)
🛟Aanvullende services
⭐Andere
Non-smoker
Gedule
17/05/15
Rosanne is vriendelijk, creatief en zorgzaam voor de kinderen. Ze houdt zich aan de afspraken die gelden in het gezin.
Ze…