De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Elisabeth, oppas in Almere stad

Hoi
Ik ben moeder van vier kids . (14, 8, 6, 4) maar aangezien ze nu alle vier op school zitten word het toch wel beetje stil thuis . Het gezellige boekjes lezen koekjes bakken knutselen .dus daarom dacht ik waarom niet gewoon een oppas worden. Misschien handig om te weten (hopelijk niet om te gebruiken natuurlijk) ben ik in bezit van ehbo met aed. En certificaat wat te doen bij brand en ontruiming. En ik ben bekend met kinderen met astma en exceem. Maar vooral bekend om gezellige leuke spelletjes en activiteiten te doen want ik zal wel een actieve oppas zijn en niet omdat het moet.

Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties

Elisabeth heeft geen prijs aangegeven.

🧸Aangeboden diensten
Oppassen
Reguliere opvang
Oppas aan huis
🎓Opleiding
Eerste hulp verlening (EHBO)
🏆Ervaring
Ouderlijke ervaring: ik heb mijn eigen kinderen opgevoed.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
minder dan 6 maanden
6 maanden tot 1 jaar
1 tot 3 jaar
3 tot 6 jaar
ouder dan 6 jaar
💬Gesproken talen
Chinees (moedertaal)
🛟Aanvullende services
Huiswerkbegeleiding
Koken voor de kinderen
Hulp met het huishouden / strijken
Andere
Non-smoker

Elisabeth
Oppas, oppasser
Almere Stad
Contacteren