De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Hasna, ouderlijke hulp in Den haag

Beste ouder,

Ik ben Hasna. Ik ben 20 jaar. Ik ben een spontane, vrolijke en kindvriendelijke type. Ik kan goed met kinderen opschieten en ik weet hoe ik met ze om moet gaan. Ik vind het belangrijk dat een kind zich veilig bij me voelt. Daarnaast vind ik het belangrijk om de ontwikkeling van het kind te stimuleren door diverse activiteiten aan te bieden die binnen en buitenshuis plaatsvinden.

Ik ben 2 jaar geleden afgestudeerd aan de opleiding Pedagogisch Medewerker MBO. Ik heb 5 jaar ervaring met kinderen o.a. in de kinderopvang, peuterspeelzaal en oppas aan huis. Momenteel doe ik het werk oppas aan huis 2 dagen in de week. Ik zou wat meer dagen bezig willen zijn met kinderen omdat ik kinderen graag iets wil leren en u, ouder zijnde, de dagtaak uit handen kan nemen.

Met vriendelijke groet,

Hasna

Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties

Hasna heeft geen prijs aangegeven.

🧸Aangeboden diensten
Reguliere opvang
Oppas aan huis
🎓Opleiding
Eerste hulp verlening (EHBO)
professionele kwalificatie (certificaat of diploma)
🏆Ervaring
Professionele ervaring, 2 tot 5 jaar.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
minder dan 6 maanden
6 maanden tot 1 jaar
1 tot 3 jaar
3 tot 6 jaar
ouder dan 6 jaar
💬Gesproken talen
Chinees (vloeiend)
Engels (gelezen, geschreven, gesproken)
Arabisch (beginner)
🛟Aanvullende services
Huiswerkbegeleiding
Koken voor de kinderen
Hulp met het huishouden / strijken
Andere
Non-smoker

Geen foto
Hasna
Oppas
Den Haag
Contacteren