Ik ben Rianne .
Ik ben geboren op 2 juli 2000 (16 jaar).
Ik heb niet veel ervaring met oppassen, ik heb samen met een vriendin een paar keer op haar neefjes gepast en ik pas soms op mijn zusje.
Ik kan heel goed omgaan met kinderen en ik doe graag spelletjes met kinderen en ik wil ze graag voorlezen. Zelf vind ik het enorm leuk om spelletjes te spelen, thuis doe ik dat ook altijd met mijn moeder, broertje en zusje. Mijn zusje lees ik af en toe ook voor voordat ze gaat slapen.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
Rianne, baby sitter in Groot-ammers
Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties
Rianne heeft geen prijs aangegeven.
🧸Aangeboden diensten
Oppassen
🏆Ervaring
Nog geen ervaring, maar bereid om te leren!
👶Heeft al opgepast op kinderen van
💬Gesproken talen
Chinees (moedertaal)
🛟Aanvullende services
⭐Andere
Non-smoker