Ik ben een getrouwde vrouw van 56 en oma van 10 kleinkinderen. Zo vaak hoef ik niet meer op de kleinkinderen te passen omdat er al 9 naar de basisschool gaan, ik ben echt dol op kinderen, wil ook heel veel met ze ondernemen, zoals knutselen, zwemmen, naar het bos.Mijn eigen kleinkinderen zijn gelukkig ook dol op mij, en mogen regelmatig komen logeren, wat ze heel leuk vinden. Verder ben ik nog 3 uurtjes aan het werk in de schoonmaak, wat makkelijk te combineren valt.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
Anneke, kinderopvang : Kampen
Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties
Anneke heeft geen prijs aangegeven.
🧸Aangeboden diensten
Oppassen
Reguliere opvang
Oppas aan huis
🚗Mobility
Driver’s license
Car
🏆Ervaring
Familie ervaring: zorgen voor broers, zussen, neven en nichten.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
🛟Aanvullende services
⭐Andere
Non-smoker