De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Dajana, oppas in Tilburg 5038

Hallo, ik ben Dajana. Momenteel studeer ik Pedagogiek aan de Fontys in Eindhoven. In mijn vrijetijd heb ik altijd opgepast en bijles gegeven. Ik heb oppaservaring met kinderen van 0 tot en met 13jaar. Vorig jaar heb ik stage gelopen op een basisschool en stond ik voor de klas in groep 1&2 en in groep 6. Momenteel loop ik stage bij de Contourde Twern bij de afdeling gezinsondersteuning als Coach4Juniors. Ik werk met veel passie met kinderen, dit doe ik op school, stage en in mijn vrije tijd. Als oppas ben ik creatief, sportief, speels en ik hou van koken! Met mij nooit een saaie dag!
Verder heb ik twee katten en een hond dus als u huisdieren heeft is dat geen probleem.

Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Beschikbaarheid bijwerken
Voor het laatst ingevuld: meer dan 8 jaar geleden
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties

Occionele oppas:
€ 7,00
/ netto per uur
Parttime / buitenschoolse zorg:
€ 8,00
/ netto per uur
Toelichting:

Ik ben 27 , heb veel ervaring en doe ook een bijpassende opleiding.

🧸Aangeboden diensten
Oppassen
Reguliere opvang
Oppas aan huis
🏆Ervaring
Professionele ervaring, meer dan 5 jaar.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
minder dan 6 maanden
6 maanden tot 1 jaar
1 tot 3 jaar
3 tot 6 jaar
ouder dan 6 jaar
💬Gesproken talen
Chinees (moedertaal)
🛟Aanvullende services
Huiswerkbegeleiding
Koken voor de kinderen
Hulp met het huishouden / strijken
Bezit een muziekinstrument
Andere
Rookt niet

Deze informatie wordt door het lid verstrekt; we raden u aan deze te controleren.

Te lezen: Goede praktijken bij het aanwerven

Jessica
11/11/14
Ze past op mijn 3 kinderen wanneer ik werk, of een avondje weg ga. Ze is gek op kinderen. Ze is heel creatief en erg…
Dajana
Oppas, oppasser
Tilburg
Contacteren