De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Anouk-janine, thuisoppas in Zwolle 8011

Passievol, gedreven, creatief en enthousiast zijn de vier woorden die mij beschrijven.

Als Onderwijsassistent heb ik voor de klas gestaan en heb ik het nodige overwicht ontwikkeld. Hierdoor heb ik ervaring met verschillende leeftijden van 4 tot 12 jaar. Ook heb ik stage gelopen op het speciaal onderwijs, in een psychiatrische instelling klas. Hier kwamen kinderen met verschillende stoornissen. Ik heb ervaring met verschillende stoornissen, autisme, adhd, selectief mutisme, pdd-nos, asperger, bindingsangst enzovoort.
In de zomers werkte ik als animator en teamleider van een animatie team op campings in het binnen en buitenland. Hier verrichtte ik taken als activiteiten verzinnen en uitvoeren, teams begeleiden en theater spelen. We verzonnen activiteiten voor kinderen van 2/3 tot 18 jaar oud.

Met de allerkleinste kinderen heb ik een aantal jaren ervaring. Ik paste altijd op mijn 10 jaar jongere zusje. De taken hierbij waren verschonen, voorlezen, wandelen en spelletjes spelen. Vanaf anderhalf jaar tot haar 4e jaar heb ik op haar gepast als mijn moeder aan het werk was.

Huishoudelijke taken en boodschappen doen is geen probleem. Knutselen en tekenen zijn dingen waar ik van houd. Kleien tot verven vind ik een leuke bezigheid.

Ik ben vier dagen in de week beschikbaar. De tijden zijn in overleg. Ook ben ik bereid om 's avonds op te passen.

Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties

Anouk-janine heeft geen prijs aangegeven.

🧸Aangeboden diensten
Oppas aan huis
🚗Mobility
Driver’s license
🏆Ervaring
Professionele ervaring, meer dan 5 jaar.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
6 maanden tot 1 jaar
1 tot 3 jaar
3 tot 6 jaar
ouder dan 6 jaar
💬Gesproken talen
Engels (vloeiend)
🛟Aanvullende services
Huiswerkbegeleiding
Koken voor de kinderen
Hulp met het huishouden / strijken
Andere
Non-smoker

Anouk-janine
Oppas
Zwolle
Contacteren