Lilian, zoek een nanny in Beerzerveld
op 19/03/18: Ik zoek een oppas voor schooltijd van 6.45 tot dat ze naar school gaan. Ze moeten naar school gebracht worden.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 19/03/18: Ik zoek een oppas voor schooltijd van 6.45 tot dat ze naar school gaan. Ze moeten naar school gebracht worden.
op 01/11/15: voor een meisje 1.5 jaar
op 04/11/16: 2 zoontjes van 1 en 4. Ben zo af en toe oppas nodig, de donderdagavond is een pre
op 27/03/17: Ik ben 12 januari jl geopereerd. Maar naar 2 weken zijn er complicaties opgetreden. Nu ben ik al een heel stuk aangesterkt maar heb nog wel veel pijn. maar ik mag nog niet tillen/beuren. Mijn man moet overdag werken en vertrekt smorgens om 06:45 en is weer thuis om 16:45 en van 06:45 heb ik dan iemand nodig voor mijn kinderen. Vooral voor de jongste.. Ik kan het in een gesprek beter uitleggen. Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen. Ik heb ondertussen pgb gekregen en dat mag ik gebruike...
op 27/03/17: Ik ben 12 januari jl geopereerd. Maar naar 2 weken zijn er complicaties opgetreden. Nu ben ik al een heel stuk aangesterkt maar heb nog wel veel pijn. maar ik mag nog niet tillen/beuren. Mijn man moet overdag werken en vertrekt smorgens om 06:45 en is weer thuis om 16:45 en van 06:45 heb ik dan iemand nodig voor mijn kinderen. Vooral voor de jongste..
op 15/02/17: Ivm dat ik werk in de zorg en mijn vriend in een winkel hebben we elke week andere dagen vrij en oppas nodig. Vaak om het weekend op de zaterdag oppassen kan evt. ook voorkomen dat het in een maand elke zaterdag is.
op 28/07/17: Gastouder gezocht

op 22/10/24: Wij zoeken voor ons zoontje van 2 een oppas/flexibele gastouder die op de woensdag en donderdag op wilt passen. Onze voorkeur gaat uit naar een flexibele gastouder, mede omdat ons zoontje ook soms bij oma (mijn moeder) wilt logeren op deze dagen en daarom is voor ons de flexibiliteit belangrijk.
op 12/03/19: Per April heb ik een andere baan en daarbij diensten van zeven tot drie en van drie tot elf. Ik ben in principe alleen oppas nodig voor na schooltijd. Dat is op woensdag vanaf half een, op vrijdag vanaf twaalf uur, en overige dagen vanaf half drie. Ik heb wisselende diensten, dus geen week is hetzelfde, ik heb de ene week meer oppas nodig dan een andere week.
op 18/04/17: Voor 2 dagen in de week (de maandag en donderdag/vrijdag afwisselend) zoek ik oppas voor de hele dag voor onze dochter en een paar uur per dag voor onze zoon die naar een speciaal kinddagcentrum gaat en met een busje wordt gehaald en gebracht (het is de bedoeling dat de oppas hem dan op de bus zet en 's middags weer ontvangt)
op 01/09/15: Wij een gezin met 3 kinderen vanaar 4, 7 en 10 zoeken voor de vrijdagmiddag een oppas van 14.15-17 ongeveer. Lijkt dit je wat? Reageer dan ☺
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨