Monika, zoek een kinderjuf - 5988 Helden
op 07/03/17: Ik moet de zorg voor het kind meer dan 6 maanden en 6 jaar voor en na schooltijd
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 07/03/17: Ik moet de zorg voor het kind meer dan 6 maanden en 6 jaar voor en na schooltijd
op 16/03/17: Opvang voor de ochtend vanaf 6.00 uur.
op 23/08/17: Op ma, di en do van 14.15- ongeveer17.30 uur. Dochter van 15 en zoon van 14 en 9 jaar.
op 23/06/24: Ik ben op zoek naar een oppas voor 2 a 3 dagen per week. Deze dagen kunnen we samen afstemmen. Mochten hele dagen te veel zijn, dan kunnen we ook middagen afspreken. Het gaat om oppas voor onze 2 kids van 8 (meisje) en 10 jaar (jongen). Ze zijn leuk, lief en enthousiast. Houden van buiten zijn, spelletjes etc. En van gezelligheid.
op 29/10/15: gemiddelde tijd van half 7 tot 5
op 12/07/16: Wij zijn op zoek naar een oppas aan huis voor 12 - 16 uur per week. 3x4 uur of 4x4 uur in overleg. Wij vinden het belangrijk dat er een goede klik is met onze dochter en we zijn op zoek naar een oppas voor de langere termijn, omdat we niet steeds van oppas willen wisselen. Graag horen we van je of je hier interesse in hebt. We zouden dan graag een kennismakingsgesprek met je inplannen.
op 07/03/16: bij voorkeur oppas aan huis tijdens werktijden

op 30/09/18: Mijn naam is Bo , ik ben 16 jaar en ik woon in Beesel. Mijn hobby’s zijn zingen en bezig zijn met muziek. Ik ben een spontane, vrolijke maar ook rustige meid die graag kinderen gezelschap houdt. Ik ben opzoek naar oppas werk omdat ik het gewoon heel leuk vind om met kinderen om te gaan en ik het heel leuk vind om met ze te knutselen, tv kijken, spelletjes en om ze eventueel te helpen met huiswerk ( basisschool gericht ). Bent u nog op zoek naar een oppas en lijk ik u geschikt voor uw...
op 22/01/15: mn vriend werkt in de bouw. ikzelf werk in de nachtdienst bij gehandicapten. mn vriend is om 6 uur weg en ik ben om 730 thuis. maar dan moet ik nog altijd slapen. we zoeken iemand die flexibel is met de dagen. een rooster is 1 maand van te voren duidelijk en dan kan er afgesproken worden met de gastouder wanneer ze kan komen. het gaat erom om 2 kinderen smorgens klaar te maken voor school en naar school te brengen. de jongste is de hele morgen thuis.
op 19/08/15: Wij zoeken een oppas voor onze dochter vanaf maart 2016, ze zal dan 3 maanden oud zijn. Het kan aan huis of bij de oppas thuis. Het gaat om +/- 3 dagen per maand. Deze dagen zijn wisselend maar staan vast gepland voor 1 jaar.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨