Gerard, zoek een nanny in Beverwijk 1940
op 06/10/25: Opvang voor zoon van 1 jaar
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 06/10/25: Opvang voor zoon van 1 jaar
op 24/11/21: Ik werk 2middagen dus ik heb oppas nodig van 11uur tot max 18.30uur (meestal tot 18.15 maar ik werk als gastouder aan huis dus kan uitlopen). Maar in de schoolvakanties moet ik gehele dagen werken dus heb ik oppas nodig van 8uur tot 18uur.
op 06/11/21: Hallo mij naam is Mariusz. Ik ben opzoek naar iemand die op mijn 3 jarige dochter kan passen. Is dat vanaf maandag tot en met vrijdag van 8 tot 15 ongeveer. Neem contact met ons op als dit je Interesseert!
op 02/08/19: Oppas voor maandag en dinsdag van 14:30 uur tot 16:00 uur. Ophalen van school om 14:30 uur. School ligt niet echt op loopafstand (bijna 25 minuten lopen). Eigen vervoer voor minimaal 2 kinderen is noodzakelijk.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨