Joost, zoek een nanny in Apeldoorn 7336
op 25/02/15: Voor maandag en donderdag
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 25/02/15: Voor maandag en donderdag
op 28/03/18: Bespreek ik graag in nader overleg.
op 18/01/18: Wij zijn op zoek naar een gezellige spontane oppas voor onze 2 jongens van 8 en 9 jaar oud. Het gaat vooral om de dinsdagmiddag. Je haalt de jongens om 15 uur uit school (loopafstand). Af en toe hebben we ook opvang nodig op de vrijdagmiddag vanaf 15 uur. Rond 17.30 uur zullen wij weer thuis zijn. Het zou super zijn als je in de vakanties de hele dinsdag beschikbaar bent, maar dit is niet noodzakelijk.
op 11/05/17: Hi, Wij zijn op zoek naar een betrouwbare oppas die af en toe savonds kan oppassen. We kunnen namelijk niet altijd een beroep doen op de opa's en oma's.
op 12/03/22: Hallo! Omdat mijn man en ik buiten Apeldoorn werken, is het soms lastig eind van de middag op tijd thuis te zijn. We zoeken daarom een lieve oppas die de jongens (bijna 3 en 5) op Di of do vast om half zes op kan halen van de bso/ opvang. We zijn zelf rond half zeven thuis. We zoeken iemand die het ook leuk vind soms op andere momenten even in te springen. Mocht je geïnteresseerd zijn, stuur vooral een berichtje! Groetjes, Annelies
op 27/12/17: Op zoek naar een flexibele oppas voor ons dochtertje, minimaal 1 dag in de week en maximaal 3. Dit wegens wisselende diensten van mijn vriend. Een enkele keer in de avond voor een avondje uit.
op 19/03/18: Oppas
op 14/11/21: Op 16/12 zoeken wij een oppas aan huis voor onze tienerdochter van 14 jaar, omdat wij een werk uitje hebben. Hierna ook af en toe een oppas als wij uit eten willen.

op 10/02/16: Omdat Moeder elke maand een paar dagen van huis is voor haar werk en Pa overdag aan het werk is, zoeken wij een oplossing voor onze zoon van 4 jaar die voor- en naschoolse opvang nodig heeft. Onze zoon gaat naar PCBS De Regenboog Woudhuis. Het gaat om 6 tot 8 dagen per maand, deze dagen zijn niet elke maand hetzelfde, daarom kunnen wij geen gebruik maken van reguliere kinderopvang. Zou jij het leuk vinden om een paar dagen per maand onze zoon naar school te brengen en op te halen?
op 09/01/16: Drie kinderen van 5, 7 en 9. Gaat om oppas na school tot en met het eten. Meer informatie bij nader contact!
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨