De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Andrea, zoekt parttime opvang in Brunssum

op 16/06/21: We zoeken een leuk oppas voor onze tweeling Joris en Jesse (4 jaar) voor woensdag en vrijdag van 13:00 t/m 16:30 en ook tijdens de schoolvakantie's

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Brunssum. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Emma, zoekt een oppas - 6451 Schinveld

op 09/05/18: Van zes uur tot acht uur ‘s avonds

Cristina, zoek een oppas - 6414 Heerlen

op 01/04/18: Ik zoek een oppas aan huis, in Heerleheide, voor woensdaggen tussen 13 uur en 16 uur (omgeveer), en ook voor de schoolvakanties.

Yvonne, zoekt een oppas in Heerlen

op 29/08/16: Ik ben op zoek naar een oppas die kan inspringen bij noodgevallen en in de avonduren als ik cursus heb. Het is maar een paar keer per maand dat opvang nodig is . Heel minimaal. Kan in de toekomst meer worden. In eerste instantie is het vanaf september tot het einde van het jaar. Min voorkeur gaat uit naar een meisje die een opleiding volgt tot SPW 3/4 of SPH . Het liefst nog aangevuld met kinderehbo, De oppas haar taken zijn : - opletten op een meisje van 4 jaar - haar in bed leggen - Li...

Samantha, zoekt een part-time oppas in Schinveld 6451

op 26/08/19: Met spoed oppas gezocht

Samantha, zoek een nanny - 6451 Schinveld

op 26/08/19: Dringend

Nerissa, biedt kinderopvang in Heerlen 6400

op 31/01/20: Goed, lief en betrouwbaar naar kinderen kijken.

Sanne, zoekt een part-time oppas - 6447 Merkelbeek

op 10/12/15: Voor ons dochtertje, momenteel 2 maanden oud, zoeken wij vanaf januari een oppas voor de donderdag ochtend en middag van 9.00u tot 14.00u. In de schoolvakanties zal onze oudste dochter van 5 jaar ook thuis zijn.

Chantal, zoekt een part-time oppas in Amstenrade

op 29/10/15: niet te ver weg bertrouwbaar Flexibel

Iris, zoek een nanny in Amstenrade 6436

op 19/11/16: Vanaf volgend jaar augustus ben ik voor 2 dagen in de week op zoek naar een gastouder/ oppas voor ons kindje die omstreeks 15 mei 2017 geboren gaat worden.

William, zoek een nanny in Heerlen 6411

op 14/12/21: Ik ben sinds kort alleenstaande ouder en momenteel heb ik met werk een afspraak voor parttime werken tot einde deze jaar. Vanaf januari moet ik meer werken. Dan kan ik niet altijd mijn dochter Abbbie bringen en halen van en naar school. Ik zoek dan een gastouder waar ik voor school Abbie kan brengen , die Abbie dan naar school brengt en ophaalt en dat ik dan Abbie s middags rond 16:00 ophaal. Is er een gastouder voor wie dit mogelijk is? Abbie gaat naar school in hoensbroek

Andere advertenties

Steden in de buurt: