Nardien, zoek een professionele gastouder in Kinrooi 3640
op 13/04/25: Wij zouden graag een vaste oppas willen voor onze kinderen. Iemand die kan omgaan met een kind van 3 die nog niet praat.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 13/04/25: Wij zouden graag een vaste oppas willen voor onze kinderen. Iemand die kan omgaan met een kind van 3 die nog niet praat.
op 13/03/25: We wonen in thorn en hebben 2 jongens van 2 en 4 jaar. De jongste zit op de peutergroep en de oudste naar de basisschool. We zoeken vooral tijdens de schoolvakanties een oppas voor de oudste, als papa en mama moeten werken. De jongste blijft dan op de peutergroep. Mama werkt parttime op woensdag tot vrijdag. Papa werkt fulltime.
op 02/03/25: Het gaat over liefst spontaan avond in weekend zoontje 2 jaar slaapt dan en ook door, en mocht ooit keer nodig zijn kunnen oppas. Alleenstaande, moeder
op 28/02/25: Extra handjes hulp bij de zorg in ons gezin. Beide druk met werk en onze kindjes verdienen soms wat extra aandacht
op 29/01/25: Graag iemand met ervaring
op 29/12/24: Lief, geduldig, creatief, actief, rechtvaardig
op 30/10/24: Het liefst oppas aan huis voor mijn zoontje van 5 en zoontje van 2 jaar. Ook een hond aanwezig.
op 16/09/24: Ophalen van school en oppas thuis
op 03/09/24: We need a nanny who could stay with our son and take care of him (playing, reading, feeding if needed, change of diaper if needed etc) for 1 hour.
op 30/08/24: Voor mijn lieve drukke gezin zoeken we een lieve nanny die kan helpen met het brengen en ophalen van de oudste 2 kinderen en gedurende de dag kan oppassen op jongste. Helpen met koken, de was en licht huishoudelijk werk is zeker waar de behoefte ook licht. We zijn een samengesteld gezin waar structuur belangrijk is.
op 29/08/24: opvangplaats voor mijn zoon van juni 2025 tot 28 oktober 2025 en alleen op woensdag tot 13 januari 2026 Tijd: Ma di do vr 7:20 tot 15:30 Wo 7:20 tot 12:40
op 31/07/24: Wij zoeken een vaste oppas voor onze 3 kinderen. Op oproep en soms vaste dagen in overleg.
op 27/07/24: Bonjour, Je recherche quelqu'un qui pourrait nous accompagner à center parcs erperheide du 10.02.25 au 14.02.25, afin de nous aider avec nos 2 garçons de 4 et 2 ans. On ne peut vous prendre en voiture malheureusement par manque de place. Le séjour vous sera payé, les repas également, vous aurez une chambre, et si vous n'avez pas les enfants vous pourrez faire ce que bon vous semble. Sachant que l'on doit être le 10.02 à 16h là bas, qu'il y a 2h30 de route et le retour le 14.02 se fait à 10h....
op 08/07/24: ..................ggsghb
op 02/07/24: Hallo, ik zoek een betrouwbare en liefdevolle babysitter voor ons zoonje Leander. Leander is 9 jaar en heeft ASS. Het liefst heb je hier dus ervaring mee en woon je in de buurt van Gruitrode. Stuur me een bericht voor verdere info of vragen.
op 19/04/24: We would like to have a childminder for 3 days a week
op 19/04/24: Hallo, Wij zoeken een oppas die twee keer in de maand (liefst op een zaterdagavond) op ons dochtertje kan passen. Ons dochtertje wordt binnenkort drie jaar.
op 15/04/24: Oppassen, eten geven, in bed leggen, wassen, paper vervangen ect
op 07/04/24: Voor de schoolvakanties of bij ziekte, vrije dagen kinderen.
op 04/03/24: In verband met tijdelijke kinderopvang zijn we op zoek naar een zorgpersoon die 3 dagen in de week wil helpen met zorg dragen voor onze dochter gedurende de week - op dinsdag t/m donderdag - van +- 08:30 tot 12:30. Bijvoorkeur iemand met ervaring in de zorg van kinderen die plezier beleeft aan spel/educatie. Alvast bedankt, C.
op 25/01/24: Ik zoek een oppas voor mijn jongste van 3 jaar. Voor op maandag tot ongeveer 15:00
op 21/12/23: Ik zoek een oppas voor mijn zoontje van 3 . Hij heeft autisme en kan dus momenteel nog geen hele dagen naar school. Opzich is hij best gemakkelijk eens je zijn routine kent . De uren dat ik iemand zoek is van 12.30u tot 16 a 17 u
op 18/11/23: Voor ons kindje van 2 jaar zoeken we een oppas op maandag, dinsdag en donderdag. Het gaat om de ochtend voor school van 7.30 uur 's morgens inclusief naar school brengen (kan te voet of met de fiets indien geen rijbewijs). 's middags om 3u bij school ophalen en dan oppassen tot 17.30u. Indien slechts een of twee van de drie dagen mogelijk, zijn we ook geinteresseerd.
op 03/10/23: Graag ik opvang voor kinderen tot kwart voor 11 en als ik kinderen afhalen van school 3min van mij thuis
op 09/09/23: We zoeken iemand dat onze kinderen van school kan ophalen, naar activiteiten en thuis brengen, dus eigen auto is nodig. Onze dochters zijn 2 en 8 jaar.
op 03/09/23: Aardig zijn
op 29/08/23: Ik zoek al heel lang werk oppas of in een supermarkt vakken vullen, ik kwam deze site tegen en het leek me wel een goede site. Ik heb het liefst dat het dichtbij mijn huis is.
op 03/08/23: Om de kindjes op te halen op school, eten te maken en kleine huishoudelijke taken
op 03/07/23: Kinderen 11-13 Gewoon oppassen spelletjes Spelen knutselen filmavond
op 03/07/23: Kinderen 11-13 Gewoon leuke avond spelletjes Knutselen
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨