
Marijn, zoekt een part-time oppas in Zoersel
op 31/03/25: Opvang van 2 lieve kinderen (meisje 7 & jongen 5) Hulp in huishouden: winkel, koken & was Spelen & entertainen van de rakkers Woning met tuin ter beschikking
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 31/03/25: Opvang van 2 lieve kinderen (meisje 7 & jongen 5) Hulp in huishouden: winkel, koken & was Spelen & entertainen van de rakkers Woning met tuin ter beschikking
op 05/02/25: Wij zijn opzoek naar een oppas die in nood onze kinderen van de BSO kan halen ebben deze kan blijven tot wij thuis zijn op de zeldzame dagen dat we zelf niet op tijd terug zijn. Dit gaat om opvang van 17- ongeveer 19 uur. Meestal zal dit op een woensdag zijn.
op 03/02/25: Hallo, Ik ben op zoek naar een oppas voor op woensdagen (vanaf middags tot 5u). Terwijl is mijn man ook thuis, maar hij is aan het werken. Ons dochtertje is een bezige bij: spelen, knutselen, puzzelen, dansen, lopen... Neem contact met mij voor een kennismaking gesprek :) Tot snel, Marta
op 13/01/25: Je cherche quelqu’un pour garder ma fille de trois ans
op 02/01/25: Je cherche une femme pour rester avec mon enfant pendant que je vais travailler
op 04/12/24: Alleenstaande mama met 2 jonge kindjes, op zoek naar opvang overdag voor 1 kindje van 1 jaar. Mama staat altijd alleen in voor de zorg, heeft heel weinig netwerk. Het aantal (halve) dagen kan besproken worden. Elk momentje waarop er opvang geïnstalleerd kan worden, kan al veel betekenen voor mama.
op 23/10/24: In het weekend van 19 september 2025 hopen mijn man en ik ons 50-jarig huwelijk te vieren in het VanderValk hotel Gilze-Rijen. Er zijn dan 6 kleine kinderen van 0 tot 7 jaar van 3 verschillende gezinnen waar we oppassen voor zoeken. De kinderen krijgen een feestmaaltijd en daarna gaan ze naar bed in de hotelkamer, waar de oppas bij ze blijft. De ouders komen tussentijds kijken of alles naar wens is.
op 16/09/24: Ervaring autisme ahdhd Ervaring om om te gaan met jongeren Betrouwbaar
op 13/08/24: Om de ouders te ondersteunen zoek ik een toffe oppas die klaar staat om de kinderen op te halen van school. De oudste begeleidt met het huiswerk. Ook het avondeten valt in je takenpakket (maken of opwarmen) en het naar bed brengen van de kindjes.
op 07/08/24: Wij zoeken iemand die drie dagen per week ons oudste kind kan opvangen na schooltijd tot 18u ongeveer, en ook eens kan koken af en toe.
op 12/06/24: Wij zijn op zoek naar een liefdevolle en betrouwbare oppas, die onze 2 kinderen 2 keer per week kan ophalen aan de school; dit telkens van 15u20 tot ongeveer 19u. Bij ons thuis in Oosthoven (Oud-Turnhout) geef je de kinderen een bad, maak je hun eten klaar, en houd je hen creatief bezig. Je hebt een eigen wagen. Correcte uurverloning en km-vergoeding.
op 07/06/24: Ik zou graag om het weekend een oppas hebben voor de vrijdagavond en nacht / zaterdag ochtend en avond + nacht / de zondagochtend en middag en na dit weekend op dinsdagavond en nacht, woensdagochtend en avond plus nacht en dan de donderdagochtend… Dit is dus elke twee weken vier nachten.. Met een vaste regelmaat. In de vakantie wellicht een paar keer een hele week.. Je past op een tweeling van 13, een jongen en meisje, Pien & Freek… Lekker koken zou fijn zijn evenals lief en zorgzaa...
op 11/05/24: ik ben op zoek naar iemand die samen met mijn zoontje en dochtertje kan deelnemen aan de zwemles voor ukje en peuter in het zwembad van beerse
op 26/04/24: At my place
op 26/04/24: At my place only
op 12/03/24: Ik zoek een oppas aan huis voor een baby van 5 maanden.
op 03/03/24: Wij zoeken een nanny voor om de 2 weken vrij zat en zondag namiddag tot ongeveer 23 uur.
op 24/02/24: Ik zou er ook eens graag een dagje tussenuit gaan en laat mijn dochter dan niet graag alleen achter. Ze heeft ass , verstandelijke beperking en hechtingstoornis. Ze is 18jaar verstandelijk maar 6 maar wordt vaak te hoog ingeschat in haar kunnen. Dus graag iemand met wat ervaring.
op 06/02/24: Hallo Ik zoek oppas voor aan huis. Woensdag en donderdag terwijl ik thuis werk. Baby is 10maanden
op 18/01/24: Wij zijn op zoek naar iemand die 2 à 3 dagen per week kan helpen met: - wegbrengen kinderen naar school/crèche - ophalen kinderen van school/crèche - oppassen na schooltijd tot 17u We wonen in Meer (Hoogstraten)
op 15/01/24: Wij zoeken iemand die kan helpen bij het wegbrengen en ophalen van de kindjes van en naar school/de crèche.
op 14/01/24: Ik zoek een oppas voor mijn zoon van 2 jaar, het liefst voor drie dagen in overleg. Meerdere mogelijkheden wij zijn flexibel.
op 12/01/24: Oppas die ook in huishouden wil meehelpen en wil koken (of voorbereidend werk hiervoor wil doen)
op 07/01/24: Wij zijn op zoek naar een oppas die onze kindjes van 6 en 8 van school kan halen en wat kan meehelpen in het huishouden.
op 03/01/24: Ik zoek iemand om mijn 2 kinderen smorgens naar school te kunnen doen aangezien ik in de bouw werk en om 5:30 moet vertrekken is dit niet haalbaar voor mij
op 27/12/23: Ik wil graag een oppas aan huis voor mijn zoontje. Hij is pas twee jaar geworden. De tijden zijn rond 08:30 tot 17:30.
op 14/12/23: Oppas gezocht voor 2 dagen in de week van half 4 tot half 7
op 17/11/23: we zoeken een oppas voor onze 2 kinderen, week om week, om ze van de crech en de naschoolse opvang op te pikken, thuis eten op te warmen (dit wordt microgolfoven klaar voorzien) en ze nadien in bedje te stoppen de kleinste is nog niet zindelijk dus pamper moet ook nog vervangen worden
op 15/11/23: Je cherche qui reste avec ma fille Parsque je commence bientôt le travail du matin
op 14/11/23: Hej ik zoek opvang voor 1 week in de kerstvakantie, weet voorlopig nog niet welke week , en ik moet die week zelf werken dus het zou zijn voor een hele huisweek van +- 11u tot savonds +-19:30
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨