Mjp, biedt part-time opvang in Hoogeveen 7908
op 08/04/18: Oppas voor een meisje van 4, 5 jaar. keer op zaterdagmiddag of vrijdag of zaterdagavond, ga uit van 2x per maand.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 08/04/18: Oppas voor een meisje van 4, 5 jaar. keer op zaterdagmiddag of vrijdag of zaterdagavond, ga uit van 2x per maand.
op 17/05/20: Hi , my name is Yuliya and I am searching for a babysitter for my little babygirl Emma.

op 13/04/20: Wij krijgen in september 2020 een tweeling. Wij zijn opzoek naar een lieve oppas aan huis voor 3 dagen in de week ( werkdagen kunnen in overleg) van ongeveer 7.30 uur tot 16.30 uur. In de schoolvakanties zijn wij in principe geen opvang nodig.
op 10/10/16: Wij zijn op zoek naar iemand die bij ons thuis wil oppassen op 3 kinderen (0 en 2, 5 jaar). Het gaat om gemiddeld een keer per week op doordeweekse dagen van 6.30 tot ongeveer 17.00 uur of van 13.30 tot 17.30 uur. Ben jij flexibel, zorgzaam en ondernemend en heb je ervaring met en/of eigen kinderen, dan horen we graag van je.
op 28/05/19: Mijn man en ik werken beide onregelmatig. Dat houdt in dat we ook in de avonden en om de weekeinde moeten werken .
op 17/10/16: Wij zijn op zoek naar iemand die bij ons thuis wil oppassen op 3 kinderen (0 jaar en 2 1/2 jaar). Het gaat om gemiddeld een keer per week op doordeweekse dagen van 6.30 tot ongeveer 17.00 uur of van 13.30 tot 17.30 uur. Ben jij flexibel, zorgzaam en ondernemend en heb je ervaring met en/of eigen kinderen, dan horen we graag van je.
op 21/03/16: Ik ben op zoek naar iemand die me kan ondersteunen bij de naschoolse opvang van de kinderen in Hoogeveen( centrum), waar we binnenkort naartoe verhuizen. Het gaat om een jongen van 8 en een meisje van 6.
op 18/07/21: SPOED OPPAS GEZOCHT VOOR A.S. DONDERDAG

op 14/06/19: Hallo Ik ben opzoek naar een gastouder voor mijn zoon Dane van 3. Omdat ik terug ga naar school in september. Ook gaat Dane naar de peuterspeelzaal 4 dagdelen per week. En zoek eigenlijk een gastouder die bereid is om hem te halen en brengen mocht dat nodig zijn. Dane is een vrolijk jongetje en mag graag buiten spelen. Hopelijk horen we snel iets terug Groeten Dewy
op 07/12/17: Hallo gastouder, In Hoogeveen zijn we op zoek naar een gastouder in de wijk krakeel. Het gaat om drie kinderen en 2 a 3 dagen in de week, de dagen zullen wisselen, de tijden zijn van 2 tot 5 uur, half 6. Kinderen gaan naar de morgenster, dus daar zou de go de kinderen op moeten kunnen halen. Lijkt het je wat? Reageer dan op deze mail. Groetjes Leonie
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨