Kasia, zoek een erkende gastouder in Piershil
op 16/09/19: Ik zoek gastouder voor mijn zoon mandag t/M vrijdag
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 16/09/19: Ik zoek gastouder voor mijn zoon mandag t/M vrijdag
op 30/07/20: I.v.m. onregelmatige diensten wisselt het aantal uren per week. Gemiddeld zal het om 3 dagdelen per week gaan. Na schooltijd (14.00) Inclusief een avond zo nu en dan. Oppas mag bij ons thuis zijn maar ook bij de oppas/gastouder thuis. Kinderen zijn een meisje van 8 en een jongen van 7.
op 14/09/21: Hoi, Wij zoeken een oppas die 2 of 4 middagen per week onze kinderen vanuit school op kan vangen. Om 2uur zijn ze klaar en om 5 uur kom ik thuis uit het werk. Onze kinderen zijn 2 meisjes van 7 en 10 jaar oud.

op 25/10/16: Wij hebben drie jonges van 3, 5, en 7 jaar oud. De jongste gaat nog tot mei naar het kinderdagverblijf. Wij zij op zoek naar iemand die bij ons thuis op kan passen op maandag en dinsdag. Het liefst voor schooltijd, tussen de middag en na schooltijd. Tussen de middag zou de overblijf op school ook een optie zijn. Tot mei zou het zijn voor de twee oudste en vanaf mei voor alle drie. Groetjes Kim

op 04/07/22: Pas jij op ons vrolijke kind van 2, 5 jaar oud? Wij willen graag het sporten weer oppakken en zoeken iemand die elke dinsdag en/of donderdag 's avonds aanwezig kan zijn. Ons zoontje slaapt meestal gewoon door ;-) Goed om te weten is dat zijn beste hondenvriend ook thuis is. Die kan een aaitje nu en dan ook wel waarderen.
op 18/07/16: Zelf ben ik kraamverzorgster en heb dus geen rooster. Ik zoek een oppas die het leuk vind om ongeveer 4 dagen in de maand op te passen.
op 22/05/16: Gastouder
op 25/05/16: Ik zoek een oppas die mijn kinderen in Barendrecht van school haalt en per auto naar Nieuw Beijerland rijdt om daar tot 18 uur op te passen. Soms zijn het 3 kinderen, maar vaak ook maar 1.
op 26/01/16: Hoi, Per 1 september zoeken wij een oppas voor onze baby. Het gaat om 1 a 2 dagen per week. Ook tijdens vakantie's.
op 10/06/17: Een lieve oppas voor onze 3 lieve kindertjes
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨