Yvi, biedt kinderopvang - 6598 Heijen
op 14/02/17: Wir sind eine deutsche familie die im center parcs het heijderbos urlaub macht und den ein oder anderen abend gerne einen sitter für den fast 3 jahre alten sohn braucht
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 14/02/17: Wir sind eine deutsche familie die im center parcs het heijderbos urlaub macht und den ein oder anderen abend gerne einen sitter für den fast 3 jahre alten sohn braucht

op 12/06/20: ik zoek oppas nodig

op 22/09/20: Hoi, Ik zoek een leuke, betrouwbare spontane oppas voor mijn dochter Aileen van 8 jaar. Het is op flexibele basis en zou zo'n 1 keer per week nodig zijn, en dit is dan in de avond dus vanaf 6 uur. Aileen houdt van muziek en knutselen, ook vind ze het heel leuk om films te kijken of iets met musicals te doen. Naar bed brengen gaat altijd soepel en luisteren doet ze gelukkig ook heel goed. Het is wel een lekker bijdehandje, en ze praat aan 1 stuk door. Ben jij de leuke oppas die ik...
op 06/11/17: Geregistreerde gastouder.
op 15/08/16: Ik ben opzoek naar oppas voor mijn 4 jarige zoon voor alleen de dinsdag avond

op 10/06/23: Hulp met de baby en hulp met het huishouden
op 14/08/21: Wij zoeken oppas voor ons zoontje. Meestal op vrij, zat en zondag. Tijden wisselen.
op 16/08/24: Wij zoeken een oppas die onze zoon in Boxmeer van school kan halen. Met de fiets of lopend. Onze zoon is 7 jaar, hij fietst of loopt mee naar huis. Het is een vriendelijke, rustige jongen die graag buiten speelt of spelletjes doet. Rond 17.00 uur eindigt het oppassen. De oppas heeft geen extra taken.
op 12/06/16: Hallo,

op 24/10/18: In verband met een grote verhuizing naar Boxmeer zoek ik iemand die mijn dochtertje van 16 weken bij zich kan houden als de verhuizers met de meubels en dozen bezig zijn. De verhuizing vindt plaats op maandag 5 november. En het zou handig zijn als ze ook op 6 november kan worden opgevangen terwijl ik de meest belangrijke dingen uit kan pakken zonder haar nodige rust te verstoren.
op 24/08/18: Lieve betrouwbare oppas voor mijn 2 kinderen als k werken ben
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨