Ellen, zoekt een part-time oppas in Winterswijk
op 29/05/17: Een lieve vrolijke serieuze dame die een klik met onze kinderen gaat hebben voor langere tijd.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 29/05/17: Een lieve vrolijke serieuze dame die een klik met onze kinderen gaat hebben voor langere tijd.
op 09/07/19: Naast
op 09/08/16: k werk onregelmatig. Dus soms voor en na schooltijd, soms alleen in de ochtend, soms in de avond etc.
op 15/08/17: We zijn op zoek naar een (geregistreerde) oppas/gastouder die in de periode van 11 tot 22 september 3-4 dagen kan oppassen, ivm de vakantie van Natalie's reguliere oppas-opa. 2-3 van deze dagen hebben we naaste de naschoolse (tot 18.30) ook voorschoolse (van 7 tot 8.30) opvang nodig. Als het klikt is het misschien mogelijk daarna regelmatig op te passen, maar dat in overleg! Lijkt dit je wat, neem dan z.s.m. contact op :) Groetjes, Danny, Anastasia & Natalie
op 02/03/19: U bent, betrouwbaar, rookt niet en vind het leuk om af en toe op ons ondernemende creatieve zoon te passen, en hem te begeleiden in zijn spel.
op 08/07/21: Ik zoek een oppas , Incidentele oppas tijdens onze vakantie. De oppas hoeft alleen beneden aanwezig te zijn, Onze dochter ligt boven te slapen, en komt zelf niet naar beneden. Wij de Ouders kunnen dan even een avondje weg. Dochter is een rustig tienermeisje met een licht-verst. Beperking.
op 21/11/17: -oppas aan huis voor 2 kinderen -op wisselende dagen ivm mijn werk in de zorg -soms de hele dag en al om 6.30 uur aanwezig zijn, soms alleen de middag -starten bij voorkeur per januari 2018, maar uiterlijk februari 2018 -vanaf maart de oudste brengen/halen naar/van school, dit kan lopend
op 11/03/16: Ongeveer rond de 20 ofzo
op 21/09/20: Hallo guten Tag Wir sind auf der Suche nach einer Netten Sympathischen Nanny für unsere 1 Jährige Tochter die gelegentlich bei uns aufpasst Wir würden uns freuen von ihnen zu hören Mfg
op 11/01/21: Gezocht: een oppas voor (liefst) 2 ochtenden per week die onze kinderen van 5 en 8 kan helpen bij hun thuisonderwijs tijdens de lockdown. De oudste zit in groep 5 en de jongste in groep 2.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨