Ikona, zoek een erkende gastouder - 1732 Lutjewinkel
op 10/05/16: Een flexibele gastouder ivm mjjn werk
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 10/05/16: Een flexibele gastouder ivm mjjn werk
op 09/05/18: Het gaat waarschijnlijk voornamelijk om af en toe op vrijdagavond of zaterdagavond
op 29/10/15: Wij zouden graag willen dat de oppas om ca. 7:15 start. Ons zoontje in zijn geheel klaar maakt voor school en naar school brengt.
op 17/01/16: Ik zoek een betrouwbare en ervaren oppas voor onze 2 dochters. Aan huis en op irreguliere basis. Een oppas-'oma' die het leuk vindt af en toe leuke dingen te ondernemen met 2 meiden.

op 20/08/15: Ik heb bij de aanvang datum maar even een datum neergezet maar dat hangt af van wanneer ik mijn nieuwe baan kan gaan starten.
op 14/05/15: Omdat ik regelmatig voor mijn opleiding naar Amsterdam moet ben ik opzoek naar een lieve oppas die mijn dochter van 7 naar school kan brengen en heel af en toe op kan halen uit school.
op 13/09/16: We zoeken een betrouwbare oppas voor in eerste instantie onze zoon van 10. Verdere informatie licht ik graag mondeling toe.
op 04/12/19: Nadere wensen volgen

op 16/02/18: Lieve oppas die echt goed overweg kan met kinderen. Graag vanaf 20 jaar.
op 14/04/21: We hebben 3 meiden van 2 , 4 en 6...onze oudste gaat naar de tender op school in schagen, meisje van 4 gaat naar de marinx in t veld, en dan de jongste van 2...we zoeken iemand die de kinderen naar school kan brengen, opvangen na school en de allerleukste dingetjes met ze doen...we hebben ook huisdieren dus dat moet geen probleem zijn.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨