
Miranda, zoek een nanny in Kootwijkerbroek 3774
op 29/10/17: Ik zoek een oppas ivm met werk, het zou fijn zijn als de oppas vanaf half 8 smorgens beschikbaar is en mijn dochter naar school kan brengen.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

op 29/10/17: Ik zoek een oppas ivm met werk, het zou fijn zijn als de oppas vanaf half 8 smorgens beschikbaar is en mijn dochter naar school kan brengen.

op 27/12/17: gastouder stroe
op 13/07/16: Halonsj ahaja
op 23/06/21: Vanaf september voor de donderdag vanaf 12 uur (groep 1)
op 03/05/19: Wij zijn op familieweekend en zoeken een oppas die op de slapende kinderen let terwijl wijzelf op het diner zijn (vlak in de buurt).
op 16/08/17: Ik wil graag iemand die niet rookt en flexibel is qua tijden en dagen.

op 21/09/15: Wij zijn op zoek naar een leuke lieve oppas voor Aurora die 5 maanden is. Geen vaste dagen maar wel regelmatig nodig. Totaal ongeveer 15-20 uren per week.
op 12/09/21: Ik zoek iemand die mijn zoontje van 7 van school haalt en op hem past tot ik thuis kom van mijn werk. Ik werk tot 17.00, dus ben 9 van de 10x voor half 6 thuis.
op 10/01/18: Zorgzame gastouder voor dagopvang meisje (2) en naschoolse opvang voor jongen (6).
op 29/10/20: Wij zijn een leuk gezinnetje met 3 kids van 6, 8 en 10 jaar. In december hopen wij naar uddel te verhuizen maar de kinderen blijven in Nijkerk op school zitten. Wij zoeken iemand die de kinderen om de week naar school kan brengen en alleen op ma/di/do ze ook op kan halen. Het liefst middels een gastouderbureau zodat de uren/benzine kosten kunnen worden doorgerekend. Het is dus niet elke week, maar om de week. We beseffen dat dit een spelt in een hooiberg is ;) Uiteindelijk, op langer ...
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨