Amber, zoek een erkende gastouder - 4926 Lage zwaluwe
op 16/09/22: Ik ben op zoek naar een gastouder voor 5 dagen in de week van 07:30 tot 15:30
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 16/09/22: Ik ben op zoek naar een gastouder voor 5 dagen in de week van 07:30 tot 15:30
op 05/05/18: Hier bij zijn wij opzoek naar een oppas voor ons zoontje van 15 maanden voor Zondag ochend 27 Mei tot maandag middag 28 Mei m.v.g marcel vaness en delano .
op 05/05/18: Hier bij zijn wij opzoek naar een oppas voor ons zoontje van 15 maanden voor Zondag ochend 27 Mei tot maandag middag 28 Mei m.v.g marcel vaness en delano .
op 29/04/16: Opvang voor mijn zoontje van 1, 5 voor 1 dag in de week. Af en toe in het weekend s'avonds bij ons thuis en dan oppassen op beide kinderen.
op 20/11/18: + Spelletjes spelen + voed geven
op 28/12/20: Ik wil graag opvang voor mijn dochter van 10 jaar
op 11/11/17: Hallo, Wij zijn per +/- 1 Januari op zoek naar een betrouwbare en lieve oppas voor ons dochtertje van momenteel 6 weken oud. Iemand die haar afspraken na kan komen, en die flexibel inzetbaar is ivm wisselende werktijden. Liefst oppas aan huis. Heb jij interesse, stuur me dan een berichtje waarin je jezelf voorstelt, en wat u vraagt voor uur tarief. En wie weet zien we elkaar dan snel. Mvg
op 14/06/16: Mijn man en ik hebben onregelmatige werktijden. Hierdoor zullen wij oppas nodig hebben voor ongeveer 4-6 ochtenden in de maand voor onze oudste zoon van bijna 4 jaar. De dagen zijn flexibel en pas 5 weken van tevoren bekend. Het zal nodig zijn van 6.30 tot 8.30 en de bedoeling is dat mijn zoontje naar school wordt gebracht in Wagenberg.

op 11/10/17: Helaas gaat de BSO in Wagenberg stoppen met voorschoolse opvang, daardoor zijn we opzoek voor 2 dagen in de week opvang voor voorschoolse en naschoolse opvang.
op 21/08/16: Graag willen wij een oppas voor onze kinderen aan huis voor 3 dagen per week. Zij zijn 4, 6 en 8 jaar oud. Het zal gaan om maandag, dinsdag en donderdag. We zouden dan hulp willen in de ochtend om hen naar school te brengen en hen dan ook in de middag uit school te halen tot ongeveer 18:00 wanneer we weer thuis zijn van werk. Het zou fijn zijn als je met hen zou kunnen knutselen, spelletjes doen en zonodig huiswerk maken. Daarnaast zou het prettig zijn als je een voorbereiding zou kunnen ...
op 12/12/16: Di, wo en do voorschoolse opvang nodig. Evt di en do naschoolse opvang tot 18 uur.

op 27/03/17: Wij zijn op zoek naar een lieve oppas aan huis. Onze dochter is 5 jaar, zoontje van 3 en ons derde kindje verwachten we in september. We zoeken voor 1 dag in de week oppas. Dit zal vaak donderdag zijn, maar een enkele keer ook bijvoorbeeld de dinsdag. Wij wonen net buiten dorp, waardoor een eigen auto prettig is.

op 14/03/17: Hallo! Ik ben op zoek naar een oppas aan huis. Wij wonen buiten dorp, waardoor een auto wel prettig is. Per mei zijn we op zoek naar een lieve oppas. Voorals nog voor op de donderdag. Ik werk soms op een andere dag, dus wat flexibiliteit zou fijn zijn. Groetjes, Yvonne
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨