De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Landhorst. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Romy, zoek een nanny in Elsendorp 5424

op 18/10/22: Ik ga vanaf sept 2023 een opleiding in deze doen. Waardoor ik onregelmatige diensten zal draaien en iedere week weer anders kan zijn ben ik opzoek naar een gastouder die flexibel opvang bied. Hoofdzakelijk voorschool en me dochter naar school kan brengen. En wanneer nodig uit schoolkan halen.

Traudi, zoekt parttime opvang - 5446 Wanroij

op 12/11/18: gastouder

Jessie, zoek een kinderoppas - 5845 Sint anthonis

op 15/01/18: Iemand met ervaring in de kinderopvang of soortgelijk

Alex, zoekt een oppas in Odiliapeel 5409

op 04/05/19: 1 kind

Monika, zoek een professionele gastouder in Odiliapeel 5409

op 08/11/21: Ik ben op zoek naar een oppas voor mijn bijna 2-jarige dochter. Thuiszorg van 5.30 uur tot 14.30 uur

Ingrid, biedt part-time opvang in De rips

op 11/03/20: 3 ochtenden in de week vanaf kwart over zeven tot half negen(begint school) ontbijten met de jongens en naar school brengen Eventueel op maandag na school (kwart voor drie) ophalen en dan tot vier a vijf uur is bespreekbaar/optie

Esther, zoek een nanny in Boekel

op 11/09/20: Voor onze 2 lieve jongens van bijna 9 maanden en 5 jaar zoeken wij een lieve oppas! Graag komen wij met je in contact als je nog op zoek bent naar een leuk adres met hele lieve vrolijke kindjes.

Sint Anthonis, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: