De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Mireille, zoek een nanny in Lathum

op 02/03/16: voor spaanse kind 19 maanden. oppas aan huis op Riverparc, lathum

L., zoek een professionele gastouder - 6988 Lathum

op 01/07/15: Voor 2/3 hele dagen (van 8.00 tot 17.30 uur) in de week en soms een avond.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Lathum. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Babette, zoekt een part-time oppas - 6883 Velp

op 31/03/16: Let op: dit is niet zeker! We zijn zelfstandig ondernemer. Misschien krijgen wij een opdracht voor minimaal 3 maanden in het westen van het land. In die periode moeten de kinderen 3 dagen weggebracht worden naar school en moet er opvang zijn na school. Het aantal uren en dagen is nu ook niet zeker. Het kan zijn dat we de opdracht toch voor een deel met thuiswerken kunnen invullen.

Franny, biedt kinderopvang in Rheden 6990

op 03/10/21: Niet bang voor honden zijn . En super lief voor kinderen respect voor elkaar . Geen vervoer brengen we je netjes na huis

Dina, zoekt parttime opvang - 6990 Rheden

op 22/08/19: Ik ben opzoek naar een lieve betrouwbare oppas/gastouder die onze 3 kindjes 4 dagen na school wil opvangen de dagen zijn bespreekbaar, het gaat om maandag, dinsdag, donderdag van 14:45 tot ongeveer 19:00 en woensdag vrijdag van 12:15 tot ongeveer 19:00

Pepijn, zoekt een part-time oppas in Rheden

op 26/01/20: Voor mijn 2 lieve kinderen Evelien en Rogier zoek ik voorschoolse opvang maandag en dinsdag. Ik werk als uitvoerder in de bouw en begin vroeg in de ochtend. Hierdoor lukt het niet om dit in de vullen bij de v.s.o. Het is heerlijk om in de ochtend de kinderen wakker te mogen maken. Blije gezichtjes dat de dag weer mag beginnen. Een boterham eten even klaar maken en dan samen maar school. Dit is het geen waar ik opvang voor zoek. Pepijn.

Tamara, biedt part-time opvang - 6991 Rheden

op 31/10/16: Het gaat om naschoolse opvang op de vrijdagmiddag om de week.

Maike, zoek een nanny in Velp

op 15/02/16: Om de week op zaterdag van 8.30-17.30

Maike, zoek een nanny - 6883 Velp

op 15/02/16: Om de week op zaterdag 8.30-17.30

Femke, zoekt een part-time oppas - 6881 Velp

op 25/05/20: Vanaf juni 2020 1 kindje en vanaf jan 2021 ook een baby.

Suzanne, biedt kinderopvang - 6881 Velp

op 03/10/21: Een oppas aan huis voor als we een avondje uit willen. 2 kids, 4 en 6 jaar

Pleun, biedt part-time opvang - 6881 Velp

op 17/01/22: Bij voorkeur iemand van rond de 20 met enige ervaring. Fijn als onze kinderen uit school kunnen worden opgehaald (5 min. fietsen van huis, de 2 oudsten fietsen zelf).

Zevenaar, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: