Hanneke, zoekt parttime opvang - 6942 Didam
op 10/01/18: ik zoek opvang voor onze kinderen voor na school (half 3), dus de kinderen uit school ophalen en ev ook wat helpen met het huiswerk.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 10/01/18: ik zoek opvang voor onze kinderen voor na school (half 3), dus de kinderen uit school ophalen en ev ook wat helpen met het huiswerk.

op 12/01/16: Ik zoek een lieve, geduldige en consequente oppas voor mijn zoontjes. De oudste is bijna drie jaar en de jongste 7maanden. Het gaat om inval als mijn man niet kan oppassen ivm zijn werk en eventueel in de avonduren/weekend bij bijzonderen ( maar dit zal niet vaak zijn) het voornaamste gaat om inval door de weeks en dan vaak op de donderdag!

op 29/12/15: Ik zoek een lieve, zorgzame en consequente oppas voor mijn lieve jongens!
op 17/06/18: Onze dochter gaat naar Albert Schweitzer school in Didam. Opvang betreft voor en na school en tijdens schoolvakanties. Incidenteel in avond/ weekend.
op 29/09/17: - Een gastouder aan huis - 2x 8uur per week, dus in totaal 16uur per week. - Gastouder met voldoende ervaring en de intentie om voor langere tijd in ons gezin aan het werk te blijven. - Het is fijn wanneer gastouder ook wat huishoudelijke klusjes doet, zoals een keer stofzuigen of de was.
op 03/11/19: Wij zoeken een oppas voor een dag in de week. Van en naar school brengen opvangen na school leuke dingen doen. Wij zoeken een vaste oppas die het geen probleem vind om onze kinderen bij haar thuis na school op te vangen.
op 28/12/15: Geen bijzonderheden
op 25/01/17: Aantal uur per week
op 18/05/20: Wij zoeken voor ons zoon van 13 maanden en dochter van ruim 2 jaar (een leuke) oppas voor de dinsdagochtend van 8-12.30 uur. Bij voorkeur bij ons thuis. Onze dochter van 4 jaar gaat naar school. Op dit moment gaat ze de helft van de tijd, voor de vrije dagen bijv tijdens de vakantie hebben we ook voor haar oppas nodig. De duur van de oppas is nog onduidelijk maar zal in ieder geval geheel 2020 zijn. Graag horen we of u nog mogelijkheden heeft. Indien dat zo is komen we graag met u in contact...
op 31/07/21: Momenteel ben ik opzoek naar een oppas aan huis. Momenteel ben ik aan het verhuizen. Graag wil ik een gesprek bij u aan huis wat ik verwacht !
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨