Anisha, zoekt een gastouder in Nieuw-amsterdam
op 29/01/18: Graag zou ik willen dat mijn zoon en dochter samen in een opvang zitten een goed ritme hebben en ook veel leren tijdens de opvang op spelende wijze.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 29/01/18: Graag zou ik willen dat mijn zoon en dochter samen in een opvang zitten een goed ritme hebben en ook veel leren tijdens de opvang op spelende wijze.
op 02/11/17: Zoon van 5 gaat naar de basisschool. Dochter van 4 gaat naar speciaal onderwijs met de taxi. Ze heeft een milde ontwikkelingsachterstand.
op 02/11/17: Zoon van 5 gaat naar de basisschool, dochter van 4 naar speciaal onderwijs met de taxi. Ze heeft een milde ontwikkelingsachterstand.
op 11/12/18: Cherche personne pour aller chercher ma fille à l'école à 3h et la ramener à mon domicile et la garder jusqu'à ce que il y a quelqu'un pour reprendre le relais
op 24/04/18: Wij zijn opzoek naar een leuke/lieve gastouder voor onze dochter van 1 jaar oud. Het gaat om 2 zaterdagen in de maand (om de week) en eventuele andere dagen doordeweeks wanneer onze huidige gastouder niet kan bijv. door ziekte/vakantie etc.
op 10/01/16: Wij zijn een orthopedagogisch gezinshuis even buiten Veenoord. We zoeken een geduldige oppas met begrip voor kinderen met schade (gedwongen uit huis geplaatst).
op 04/06/16: Oppas aan huis voor als mijn man en ik een avondje weg gaan. Het zal af en toe zijn dus geen vaste avond.
op 16/03/17: Rustig persoon niet rokend
op 10/09/16: Wanneer onze overbuurvrouw niet op kan passen zijn we op zoek naar een oppas bij ons thuis voor onze dochters. Het is wel belangrijk dat je niet bang bent voor honden, aangezien we er 3 hebben.
op 29/01/22: Om af en toe op te passen, savonds een aantal uurtjes. 1 a 2 keer in de maand doordeweeks. Misschien af en toe in her weekend
op 28/08/17: Ik zoek een opas uit bargares die bij mij thuis komt om 5en 45 en brengt mijne dochter om 8 uur naar bso
op 31/08/17: Hallo Ik ben manuela mama van 2 kindjes Taysen van 5 die gaat naar groep 2 van het kardinaal alfrink school en jaivey van 9 maand.. Ik ben op zoek naar een flexibele gastouder voor wisselende uren in de week.. Bijvoorbeeld vandere half 7 tot half 12 Of vanaf kwart over 2 tot half 6
op 22/02/24: Maakt niet uit wat opgepast wordt.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨