Lobke, zoekt een part-time oppas - 4302 Zierikzee
op 31/10/25: oppassen en kleine huishoudelijke werkzaamheden en niet bang van hond
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 31/10/25: oppassen en kleine huishoudelijke werkzaamheden en niet bang van hond

op 05/10/25: Mij wens is om een leuke oppas te vinden die mijn dochter van 11 jaar ook gezellig vind. We gaan vaker wel weg en hebben nog een dochter van 6 die niet altijd hier in zierikzee is. In de avons is het fijn als je mijn dochter om 20 uur naar bed brnegt en zelf lekekr je huiswerk kan doen en of filpmje gaat kijken op netflix disney prime we hebben het allemaal. Ooh ja we hebben ook 3 gezellige poesjes waarvan 1 het heerlijk vind om bij je te knuffelen.

op 01/10/25: We zijn op zoek naar eennoppas voor zaterdag 11 oktober. We willen graag met vrienden uit die avond. Verwachten weg te zijn van half 7 - half 12

op 01/10/25: We willen een avond uiteten in de stad. We zijn op zoek naar een oppas voor die avond.
op 23/07/25: Vanaf oktober hebben wij in ieder geval voor onze oudste dochter van 4, 5 naschoolse opvang nodog voor de woensdagen. Zij heeft een ontwikkelingsachterstand en wordt momenteel elke dag om mwart voor 4 met een busje thuisgebracht. Mogelijk gaat zij over naar speciaal onderwijs en zal dit vroeger worden. Haar zusje van 2, 5 zit tot half 6 op het kdv. Daarnaast zullen we incidenteel doordeweeks hulp nodig hebben naschools of overdag voor de jongste. Zo nu en dan ook in de weekenden in overleg.

op 11/06/25: Ik ben op zoek naar middag oppas voor mijn dochtertje Elizabel voor zo'n 2 dagen in de week. Bij voorkeur aan huis, maar ik sta ook open voor alternatieven. Mvg, Pieter

op 06/04/25: Gedetailleerde info volgt later

op 31/03/25: Ivm een familiefeest zoeken wij een oppas op 12 april in de avond voor onze kinderen (tweeling) van 7 jaar

op 02/02/25: Ik zoek iemand die voor een paar uur op mijn kinderen kan passen, Bentley is 9 jaar oud en jaelynn is 5 jaar oud, ze kunnen goed zelfstandig spelen en soms willen ze dat je mee speelt, Bentley kan al alleen buiten spelen en met jaelynn moet je even mee.
op 01/01/25: We zoeken een oppas voor eeen feestje, het gaat in totaal om maximaal 15 kinderen in de leeftijd van 2 tot 15. Het is niet bij ons thuis maaar op een andere locatie op het eiland. De bedoeling is dat de kinderen in een andere ruimte zitten en dat ze in de gaten worden gehouden, de ouders zijn vlakbij.

op 18/12/24: Hoi, wij zijn familie . Net wonend in Hoogerheide, en zoeken voor op de donderdag oppas, gehele dag. Wick is 2 jaar en zijn zusje word in januari geboren.
op 29/09/24: Ik heb een oppas nodig voor vandaag van 12t/m 17:00 uur
op 07/09/24: Hoi, ik ben Zuzanna. Ik ben moeder van 3 kinderen maar ik heb nodig oppas/gastouder voor 2 kinderen. Dochter is 4 jaar oud en gaat naar school dus ik wil dat iemand kan haar brengen naar school en soms haar ophalen. Ik heb nog 4 maanden oud jongetje.

op 03/07/24: Wie wil er iedere vrijdagmiddag, uitgezonderd de schoolvakanties, op onze kindjes passen?
op 30/06/24: Hallo, ik zoek oppas voor mijn 2 lieve kinderen.
op 18/04/24: Nader
op 16/04/24: Wij zoeken voor onze dochter van twee een oppas.
op 07/02/24: Ik zoek oppas aan huis voor de maand Augustus. Ik heb een zoontje van 2 jaar en een dochtertje van 4 maanden(in augustus). Ik zoek iemand die geduldig, lief en betrouwbaar is.
op 22/10/23: Graag met ervaring want onze jongen van 3 jaar test je graag uit, ook onze meid van 2 jaar neemt anders graag een loopje. Verder super lieve kinderen maar gezellig druk en gezellige kletskousjes. Houden erg van buitenspelen en zijn graag bezig. Rustig televisie kijken zit er niet in als ze wakker zijn.
op 21/09/23: Wij zijn op zoek naar een oppas aan huis voor ons 6 jarig zoontje. Wij werken beide in de horeca dus het is voornamelijk voor de avonden in het weekend.
op 04/09/23: Voor 3 kindjes zoek ik oppas. Vanaf januari zijn het er maar 2. Ik zoek oppas op 2 vaste ochtenden. 2/3 uurtjes in de middag zodat ik naar zwemles kan. & 1 keer in de zoveel tijd een paar uurtjes op woensdag middag ivm vergaderingen. Buitenom dat zou ik het fijn vinden als we in overleg misschien een extra ochtend/middag kunnen pakken indien nodig.
op 29/08/23: Voor mijn dochtertje van 5 jaar
op 18/07/23: Wij zijn een gezin van 5 met drie kinderen ook hebben wij drie katten die erg van mensen houden. Knuffelen vinden ze heerlijk ook bij je liggen kan wel eens voorkomen
op 29/12/22: Taal: Nederland Passie voor kinderen Person dit kan activiteiten aan de kinderen aanbieden

op 12/10/22: Ik zoek een oppas aan huis. Ik heb enkele huizen naast ons woonhuis een Brasserie, Het zou fijn zijn als ze daar word opgehaald rond 11:00 en rond 15:00 word terug gebracht. Dit op de woe do en vrij.
op 31/08/22: Ik zoek een oppas aan huis voor mijn zoon van 18 maanden
op 05/08/22: Ivm mijn vriend zijn wisselende avond oproep diensten zou het fijn zijn om dan een oppas te kunnen inschakelen als ik nog aan het werk ben. Ook voor vakanties wanneer we aan het werk zijn. Of voor als de na schoolse opvang geen dienst heeft.
op 03/03/22: Ben of ken jij een flexibele oppas aan huis?
op 24/02/22: Hoi, wij zoeken een oppas voor ‘s avonds wanneer de kindjes al op bed liggen. Groetjes, Jeroen en Tess
op 22/02/22: Ik zoek opas voor mijn 2 kinderen. Meisje 11 jaar oud en jonge 8 jaar oud. Ik werk om middag tot avond dus ik zoek opas naa de schooltijden
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨