Martijn, zoekt een oppas - 3754 Eemdijk
op 20/01/25: Leuk.zijn.voor de kids
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 20/01/25: Leuk.zijn.voor de kids
op 01/01/25: De dagen en tijden zijn in overleg, wat goed aansluit ook bij uw wensen. Voorkeur op de dinsdag en donderdag en eventueel vrijdagochtend bij ons thuis. (Kan ook anders ingedeeld worden). Mei 2025 verwachten wij de komst van ons tweede kindje, zijn/ haar broertje gaat vanaf februari 2025 naar een basisschool in de buurt.
op 08/12/24: Toezicht houden op onze twee zoons van 8 en 10 jaar oud. Ze hebben hun eten waarschijnlijk al op en mogen nog even tv kijken. Om 20 uur moet de jongste in bed liggen, en om 21 uur de oudste. Beide jongens kunnen zichzelf klaar maken maar controleer dat ze hun tanden poetsen. Van 21 uur tot 23 uur zul je waarschijnlijk niets te doen hebben. Je kan onze TV en Wi-Fi gebruiken. Tegen 23 uur komen mijn vrouw en ik weer thuis (niet tegelijk want we zijn naar een andere activiteit). De jongens zijn...
op 24/10/24: Hi! Binnenkort komt er een nieuw kleintje bij ons gezin. Voor de periode daarna zoeken we een christelijke, geregistreerde gezinsouder waar onze twee dochters één dag of één dag en een dagdeel per week terecht kunnen.
op 18/10/24: Jdjjdkskskskdjxjdjdidididjdj
op 14/09/24: Kids 5, 6 en 8 ze slapen wij willen graag even een drankje doen in de stad, we zijn bereikbaar en in de buurt mocht er wat zijn
op 28/04/24: We are a family of 4..Loving and kind My daughter violet my eldest goes to school in the morning so usually i need somone to look for my 7 months old baby while im away for my courses. Her name is scarlet there all sweet child and can easily understand. I only need someone who can take care at the morning on tuesday and thursday starting may 7, 2024 around 9am-12pm. Hope to get to know you soon and please dont hesitate to contact me for further information.
op 28/04/24: I was looking for a baby sitter for my 2 kids age 3 years old and 7 months old one who can put and pick my eldest to school and can look my youngest for 3 hours at home. Feel free to contact me.
op 16/04/24: Wanneer het nodig is, in overleg oppassen
op 27/03/24: Ik werk als kraamverzorgende 1 week in de maand (de eerste dinsdag van de maand is mijn startdag, met evt wachtdagen) ik zoek dan voor na schooltijd iemand die op mijn kinderen kan passen en ze uit school wil ophalen rond 3 uur. De donderdag is mijn jongste vrij en heeft voor de hele dag oppas nodig. Ook is het fijn als alle 3 de kinderen in de vakantie naar een oppas kunnen in de week dat ik werk. De uren zijn nooit hetzelfde, het kunnen korte dagen zijn dat ik oppas nodig heb, het kan zijn ...
op 17/03/24: ik ben op zoek naar een gastouder die 's morgens een klein half uur op onze dochter kan passen voor ze naar school moet. en evt op maandag na schooltijd.
op 12/03/24: Leuke oppas
op 26/02/24: Oppas gezocht Hoevelaken voor na schooltijd, en ook op te halen uit school
op 30/01/24: We zijn op zoek naar een gastouder of oppas aan huis voor minimaal 1 dag, maar het liefst 2 dagen in de week voor onze zoon Ezra van 4 maanden oud. Dag(en) in overleg.
op 05/12/23: Meisje van 3 jaar, oppas nodig, vaak voor in het weekend (vrijdag avond / zaterdag middag/avond). Benodigde dagen op dit moment: 15 en/of 16 december in de avond, 22 december avond
op 07/11/23: We hebben 2 jongens van 8 en 10. Binnenkort gaan we allebei meer werken en dan is het fijn om een oppas te hebben. Met name de oudste is wel klaar met de bso. We hebben ook een hond die uitgelaten moet worden, maar dat kunnen de kinderen ook ;-)
op 26/09/23: Voor onze zoon maison zijn we op zoek naar een oppas die op vaste dagen kan oppassen
op 19/06/23: ik zoek een gezellige oppas voor mijn dochters. zij gaan na de zomer starten op Het Startblok in Harderwijk. graag voor de maandag- dinsdag en donderdag. vrijdag in de even weken. hopelijk is er een leuke match?
op 12/04/23: Luuk (6), Sieb (3) en Jibbe (10 maanden) zijn drie heerlijke vrolijke boys. Voor de dinsdagen zoeken we vanaf september iemand die op Jibbe overdag past en die Luuk en Sieb uit school haalt. De school is op 3 minuten loopafstand van ons huis. Je hebt een kinderwagen of een bakfiets ter beschikking. Verder zijn we vooral blij dat je er kunt zijn voor de mannen. Ze houden van gezelligheid, actie, spelen, koken en knutselen. Dus, leef je uit! Mocht je interesse hebben, dan komen we gra...
op 03/01/23: Ik zoek een oppas voor mijn dochtertje
op 03/01/23: Ik zoek een oppas voor mijn dochter van 14 maanden.
op 03/12/22: Goedendag, Zodat we af en toe een avondje weer kunnen, zoek ik een oppas voor ons twee kinderen, 3 jaar en 7 jaar oud. Ben je rustig, verantwoordelijk? Hou je ook nog van lezen/tekenen/spelletjes doen en maak je graag rapjes? Dan horen we graag van je! Hopelijk tot straks!
op 15/11/22: We zoeken een gastouder voor onze dochter. Op dinsdag en woensdag vanaf 27 maart.
op 08/11/22: We zoeken een energieke ondernemende gastouder/oppas voor onze kinderen. Iemand die het hoofd koel kan houden en een leuke energie en enthousiasme meebrengt.
op 11/09/22: Voor mijn zoon Sebastiaan van 16 maanden zoek ik een lieve gastouder in de omgeving van Leusden voor 2 dagen in de week. Liefst de maandag en de donderdag of maandag en dinsdag. Dit van half acht, negen uur tot half vijf, vijf uur. Sebastiaan doet nog 2 slaapjes.
op 18/08/22: In oktober hopen wij ons eerste kindje te verwachten. Graag zou ik voor de di-woe opvang hebben. Wie kan ons helpen?
op 16/08/22: Graag een lieve occasionele oppas voor onze zoontjes van acht en negen. Op Vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 augustus van 1 tot 7 pm op een comfortabel jacht in de gemeentehaven tegenover Dolfinarium.
op 19/06/22: Oppas voor onze zoon van 11 en oppas voor onze hondjes zo nu en dan
op 28/03/22: In verband met een revalidatie van mijn vrouw, de moeder van onze 4 kinderen zijn wij gedurende de revalidatie periode van 4 maanden opzoek naar iemand die ons kan ondersteunen in die periode.
op 12/03/22: Ik werk onregelmatig en ben alleenstaande moeder. Ik zoek voor de ene week een oppas voor de voorschoolse opvang op woe en do. Voor de andere week op donderdag en vrijdag in de naschoolse opvang en avond. Dit dan graag bij ons thuis zodat de kleine kan eten en naar zijn eigen bedje kan. We hebben wel een hond. Die hoeft niet worden uitgelaten. Ze kan op het erf lopen.