De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Reijmerstok. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Janine, zoekt een oppas in Margraten 6269

op 04/12/18: We zoeken een oppas aan huis die met de kinderen leuke dingen kan doen en ze kan opvangen in hun eigen vertrouwde omgeving. Daarnaast geven we de voorkeur aan iemand die ons ook thuis uit kan helpen met het koken voor de kinderen en in bad stoppen ect. Spelen is leuk maar geeft ook wel eens rommel vandaar zien we het doen van kleine huishoudelijke taken in huis om het netjes te houden is een must.

Suzanne, zoekt een part-time oppas in Margraten 6269

op 30/05/17: Wij zoeken een nanny (aan huis) voor de naschoolse opvang van onze drie kinderen (nu 6, 5 en 3 jaar) vanaf medio oktober 2017 Dinsdag en donderdag van 15.00 tot 18.00 uur Vrijdag van 12.00 tot 18.00 uur

Dyon, zoekt parttime opvang - 6273 Ingber

op 12/06/17: Gezin met 3 kinderen zoekt oppas aan huis!

Jeroen, biedt kinderopvang in Gulpen 6270

op 04/10/22: Oppas voor avond, incidenteel

Vivianne, zoek een kinderjuf in Sint geertruid

op 23/07/17: voor 2 kinderen 3 dagen in de week

Miriam, op zoek naar een au pair in Gulpen 6271

op 18/05/15: Opvang voor 3 kinderen voor de vrijdagmiddag en de maandagmiddag. Ophalen van school en thuis verzorgen en leuke dingen met ze doen. Moet een "kind aan huis" worden met gezinssituatie. Ook vakantieperioden is opvang nodig voor de maandag en de vrijdag hele dag. Ivm werk aan huis van de moeder is het belangrijk dat ze zeer zelfstandig met de kinderen kan om gaan en ook licht huishoudelijk werk verricht.

Nicolien, zoekt kinderopvang in Sint geertruid

op 03/04/15: Dinsdag, donderdag en eventueel vrijdagochtend in overleg

Nicolien, zoekt parttime opvang - 6265 Sint geertruid

op 13/10/15: Volgt z.s.m.

Naomi, biedt kinderopvang in Valkenburg

op 20/11/15: zie bovenstaand

Naomi, biedt kinderopvang - 6301 Valkenburg

op 20/11/15: zie bovenstaand

Gulpen-Wittem, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: