De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Filtres de recherche

Filtres de recherche

Affinez votre recherche grâce à des critères (distance, disponibilités, services...).
illustation Messagerie en ligne

Messagerie en ligne

Contactez directement des profils grâce à une messagerie simple et rapide.
illustation Recherche locale efficace

Recherche locale efficace

Trouvez facilement des personnes près de chez vous.
illustation Filtres de recherche

Filtres de recherche

Affinez votre recherche grâce à des critères (distance, disponibilités, services...).
illustation Messagerie en ligne

Messagerie en ligne

Contactez directement des profils grâce à une messagerie simple et rapide.
illustation Recherche locale efficace

Recherche locale efficace

Trouvez facilement des personnes près de chez vous.

Kyara, zoek een erkende gastouder in Roodeschool

op 28/10/20: Wij hebben een zoontje van 1 jaar oud. Wij zijn opzoek naar een leuke oppas. Voor de maandag, woensdag en vrijdag. Graag iemand met ervaring. Lijkt het iemand leuk om op te passen? Dan horen wij het graag.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Roodeschool. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Thijs, zoekt kinderopvang in Uithuizermeeden

op 09/01/22: opvang gezocht voor onze 3 kinderen tijdens het werk. Mijn vrouw werkt 'onregelmatig' als telefoniste bij een taxi-centrale in Uithuizermeeden. Ik werk maandag t/m vrijdag (onder normale omstandigheden) van 08.30 uur tot 18.00 uur in Winsum, 20 minuten rijden van ons huis. Onze kinderen hebben de leeftijd van (op dit moment) 2 week, 5 & 8 jaar. Die van 5&8 jaar gaan ddw's van 08.15 tot 14.00 uur naar school.

Mirrow, zoekt een au pair in Zijldijk 9987

op 15/02/17: Geen

Charlotte, zoek een nanny in Oudeschip

op 04/01/15: Hallo, 1 februari begin ik met werken en zoek ik oppas op mijn 2 zoontjes, van 2 en 5. Het gaat zoizo om de maandag, daarbij nog 20 uur. De jongste gaat naar de peuterspeelzaal op dinsdag en vrijdag ochtend de oudste gaat naar school deze moeten beide opgehaald worden, aangezien wij in oudeschip wonen is een auto noodzakelijk. De oudste gaat1 keer per week naar zwemles dat zou ook zomaar in op de oppas dag kunnen vallen. Verder zijn het 2 heerlijke boefjes, we hebben een grote tuin en ...

C., zoekt een oppas aan huis in Uithuizen 9981

op 25/09/17: vertrouwbaar、flexibel、ervaringen

Bas, zoek een kinderoppas - 9923 Garsthuizen

op 01/12/15: Opvang in avonden gezocht

Naomi, zoekt een part-time oppas in Leermens 9912

op 03/12/24: Voor mijn twee kinderen ben ik opzoek na een oppas die ze na schooltijd op hun kan passen

Sieta, zoekt parttime opvang in Westeremden

op 28/11/18: dinsdagmiddag

Linda, zoek een nanny - 9934 Delfzijl

op 09/04/19: Minimaal 1 ochtend in de week van 7.30 tot 8.30

Fokjebosman, zoek een nanny in Loppersum 9919

op 19/03/17: Ik zoek oppas voor mijn broer zijn kinderen voorheen deed mijn moeder het maar die is 2week geleden overleden het is tzandt

Francisca, biedt part-time opvang - 9919 Loppersum

op 14/11/22: Ik zoek oppas / gastouder voor de vrijdagen in de even weken. Dit is dus om de week. Een enkele keer is het 2 weken achter elkaar en dan 2 weken niet. De data zijn ruim van tevoren bekend. Het gaat om oppas vanaf 17.30 uur (ophalen BSO) totdat ik thuis kom rond 18.30 uur, met uitloop naar 19.00 uur. Eten met de kinderen is niet nodig.

Eemsmond, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: