Alex, zoek een oppas - 8380 Vledder
op 27/04/25: Ik zoek een betrouwbare oppas
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 27/04/25: Ik zoek een betrouwbare oppas
op 15/10/24: Bij voorkeur bij mij thuis, waarbij het ideaal is als je de kinderen uit school kan halen en vervolgens kan opvangen tot ik terug ben van het werk (rond half zes). Schooltijden zijn dinsdag tot half drie en woensdag om twaalf uur. Nog mooier als je vast het eten kan voorbereiden, maar niet essentieel 😊 Gaat om een tweeling van vier (jongen en meisje) en een dochter van tien. Er is nog een dochter van twaalf, al red die zichzelf in deze tijd.
op 18/06/24: Ik ben marichelle ludick ik zoek een oppasser voor mijn dogter Amore 4 jaar jonk , ik heb n werks onderhouden in Meppel 10 :30 en zal na dit terugkeert naar de huizen.
op 17/05/24: Kijken wat we kunnen betekenen voor elkaar.
op 21/03/24: Wij zoeken een oppas voor onze 3 kinderen. Het gaat om 1 à 3 dagen per week. Onze voorkeur dagen zijn maandag en donderdag, maar andere opties zijn bespreekbaar. 2 van de kinderen gaan naar school. 's Ochtends is dus alleen de jongste thuis. In de middag moeten de andere opgehaald worden. De school is op loopafstand. Wij vragen de oppas om ons te helpen met het dagelijkse huishouden en de avondeten.
op 21/03/24: ik zoek een oppas / gastouder aan huis
op 25/09/23: Voor onze dochter van 7 die al op bed zal liggen
op 26/05/23: Om de week heb ik de kinderen. Ik heb een erg onregelmatige baan waarbij ik voornamelijk na schooltijd opvang nodig ben. Af en toe ook voor de avond en/ of nacht. Oppas aan huis. Ik heb 3 kinderen die normaal sociaal ontwikkeld zijn en gezond. We zijn een flexibel, open en vrolijk gezinnetje.
op 25/04/23: wij wonen in Balkenburg op een recreatiepark en zijn vooral op de zaterdag avond opzoek naar een oppas
op 24/04/23: Voor onze 2 zoons zijn we op zoek naar een oppas voor af een toe een namiddag/ avond
op 13/10/21: Hoi Ik zoek een oppas voor in de avond uren
op 18/07/21: SPOED OPPAS GEZOCHT VOOR A.S. DONDERDAG
op 01/07/21: Over het algemeen heb je alleen de baby om 12 uur onze dochter van de peuterspeelzaal ophalen 3 minuten lopen vanaf ons huis Zorgen voor een broodje als ze thuis is de baby voeden en waar nodig het huis een beetje opruimen als er tijd voor is
op 15/06/21: Voor ons zoontje van 4
op 26/08/20: Wij zijn op zoek naar een gastouder voor bij ons in huis. We hebben 3 kinderen van 2, 4 en 8 jaar oud. Het zal voornamelijk gaan om de dagen maandag dinsdag en donderdag (niet altijd) van meestal 7 uur 's ochtends tot rond etenstijd. Bij uitzondering zal ook op de woensdag of vrijdag er opvang behoefte zijn. Gr manon en yannick
op 08/06/20: Hallo! Voor ons dochtertje van nu 16 weken oud zijn wij op zoek naar een oppas voor op de woensdagen. Heb jij affiniteit met de zorg voor kleine kinderen? Vind je het niet erg om huishoudelijke activiteiten te verrichten? Houdt je van aanpakken en heb je geen bezwaar tegen huisdieren? Ben jij structureel beschikbaar op de woensdagen? Dan horen wij graag iets van jou!
op 17/05/20: Hi , my name is Yuliya and I am searching for a babysitter for my little babygirl Emma.
op 13/04/20: Wij krijgen in september 2020 een tweeling. Wij zijn opzoek naar een lieve oppas aan huis voor 3 dagen in de week ( werkdagen kunnen in overleg) van ongeveer 7.30 uur tot 16.30 uur. In de schoolvakanties zijn wij in principe geen opvang nodig.
op 10/09/19: flexibele Gastouder die vroeg kan beginnen 5:30/5:40 en evt sporadisch tot 18:30. Zoontje gaat straks vanaf dec/januari naar de regenboog school
op 03/09/19: Het zou fijn zijn dat de oppas ook huushoudelijke taken zou willen doen
op 19/08/19: Het schema kan flexibel zijn. Bijvoorbeeld de ene week 2 dagen en de andere 3 dagen.
op 14/08/19: Een ervaren oppas Flexibel Zorgzaam Ondernemend of creatief
op 14/06/19: Hallo Ik ben opzoek naar een gastouder voor mijn zoon Dane van 3. Omdat ik terug ga naar school in september. Ook gaat Dane naar de peuterspeelzaal 4 dagdelen per week. En zoek eigenlijk een gastouder die bereid is om hem te halen en brengen mocht dat nodig zijn. Dane is een vrolijk jongetje en mag graag buiten spelen. Hopelijk horen we snel iets terug Groeten Dewy
op 31/05/19: Ik zoek een leuke oppas zodat ik af en toe een avondje weg kan met een gerust hart.
op 28/05/19: Mijn man en ik werken beide onregelmatig. Dat houdt in dat we ook in de avonden en om de weekeinde moeten werken .
op 08/04/19: Wij zijn op zoek naar een oppas voor af en toe ‘s avonds, voor onze jongens van 1 en 4 jaar.
op 29/01/19: Hallo, wij zoeken een lieve, flexibele gastouder voor onze drie kinderen. Wij wonen vlakbij de scholen van de kinderen. De jongste gaat vanaf mei ook naar de basisschool toe.
op 14/10/18: Ik ben (zoals het er nu naar uit ziet) op zoek naar een gastouder in Dedemsvaart voor 5 kinderen met de leeftijden 3, 5, 6, 8, 9 jaar. Als een gastouder aan huis komt ben ik oppas nodig op: Maandag van 10 uur tot kwart voor 6 (onder schooltijd 1 kind, daarna 5) Vrijdag van half 9 tot 5 uur. (s ochtends 1 kind, smiddags 2 kinderen, na schooltijd 5 kinderen) Als de opvang bij de gastouder thuis is dan: Maandag van 10 uur tot kwart voor 6 (onder schooltijd 1 kind, daarna 5) Vrijd...
op 16/04/18: Hallo wij zijn op zoek naar een gastouder voor onze zoon van bijna 4 jaar
op 10/04/18: Beschikbaar op maandagen En 1x p 3 wk didag. Ook in vakantie beschikbaar. Liever geen huisdieren
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨