Ellen, zoek een nanny in Sliedrecht 3360
op 21/03/21: Ik zoek een gastouder voor mijn zoon van 6
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 21/03/21: Ik zoek een gastouder voor mijn zoon van 6
op 10/03/21: Ik zoek oppas voor 1 baby, het is van half 8 tot 1 uur in de middag. Flexibel inzetbaar. Ik werk 8 uur in de week, waarvan ook 8x4 in 1 week zou kunnen betekenen. Ik val in voor collega's die vrij hebben. In de vakanties zou het fijn zijn als we de 2 oudste kinderen ook kunnen brengen. Dit zal dan ook om de ochtenden gaan.
op 30/09/20: Het liefste een gastouder met christelijke achtergrond
op 03/03/20: Per 1 april.
op 25/10/19: Ik zoek een leuke oppas die op mijn tweeling kan passen bij ons thuis! Het zijn 2 geweldige jongens van 1 jaar. Ze zijn erg druk, heel speels en super lief!! graag iemand die daar ervaring mee heeft. Het is natuurlijk voor ons als mama en papa heel erg moeilijk! Het is dus niet zomaar iets! Ik zoek oppas voor maandag en donderdag. Alvast bedankt xx
op 24/10/19: Ik zou graag willen dat iemand bij mij thuis komt oppassen op mijn 2 schatjes, mijn tweeling. De reden is omdat mijn echtgenote en ik beide aan t werk zijn en wij het fijn vinden als de jongens toch weer een dagje lekker thuis kunnen blijven ipv naar de opvang etc ( het zijn uitslapers :) ) Aan huis voelt voor ons ook vertrouwder en vertrouwder voor de kids!
op 08/07/19: Voor onze 2 zonen van 4 en 9 zoeken wij voor af en toe in het weekend en/of avond een oppas welke bij beschikbaarheid kan oppassen. Naar bed brengen en/of spelletje mee kunnen doen. Moet niet bang zijn voor honden. Hebben een kleine hond.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨