Patricia, zoekt een oppas - 2959 Streefkerk
op 12/02/20: Incidenteel, dagdelen of avonden voor een jongen en meisje van 5 en 1
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 12/02/20: Incidenteel, dagdelen of avonden voor een jongen en meisje van 5 en 1
op 26/11/18: We zoeken voor ons gezin een lieve , leuke en geduldige oppas. We vinden het belangrijk dat onze oppas christen is omdat we zelf ook deze overtuiging hebben. Het betreft 1 dag in de week van 9:00 tot 17:00uur

op 04/09/24: Voor ons drukke gezin met 4 kinderen, zoeken we een oppas die onze kinderen kan opvangen uit school te Bergambacht en met ze naar huis gaat en daar wat uurtjes wil oppassen tot dat wij thuis zijn. vaak het zal gaan om 1 hooguit 2x per week. Ivm onregelmatige werk is het dus onregelmatig maar wel in een terugkerend patroon. Omdat we niet in het dorp zelf wonen is een auto/rijbewijs gewenst. Met de kinderen naar uw eigen huis in Bergambacht is ook een optie. Onze kinderen zijn gek op dieren en...
op 07/02/17: Oppas aan huis van 6.00 uur s'ochtends die de kinderen begeleid met aankleden/ ontbijten en op school brengt. De kinderen na school weer opvangen en zorgen voor een gezellige opvang en hulp bij huiswerk maken. tevens zorgen voor het avond eten.

op 29/01/19: Ik zoek een gastouder die mijn kindje bij hem/haar thuis kan ontvangen. Uitgerekende datum: 1 mei 2019
op 16/11/19: oppas aan huis
op 19/12/17: Voor onze dochter van 11 maanden zoeken wij een oppas welke om de circa 2 weken wil oppassen op de vrijdag / zaterdag avond. Vaak gaan wij om circa 19:30 weg en zijn dan om circa 23:00 uur weer terug.
op 30/01/24: Wij zijn op zoek naar een leuke, betrouwbare en verantwoordelijke oppas voor onze twee dochters. Het gaat om zo nu en dan smiddags of savonds oppassen.
op 03/06/24: Wij verwachten begin november een kindje en hebben vanaf januari een gastouder nodig die enigszins flexibel is. Uitgangspunt is de woensdag en om de week donderdag met kantoortijden, maar door ons onregelmatige werk (politie en stewardess) willen wij graag een gastouder waarbij we af en toe ook kunnen schuiven. Ons rooster hebben wij 4 weken van te voor.
op 27/09/16: Ik zoek iemand die betrouwbaar in mijn huis kan verblijven. Iemand die het goed kan vinden met m'n zoontje.

op 22/07/15: Ik zoek iemand die hier flexibel in is en die het ook niet erg vind om onverwachts op te passen. Iemand die enige ervaring heeft (zo niet kunnen we altijd even aankijken hoe het gaat). Last but not least, jij en m'n zoon moeten elkaar wel kunnen vinden.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨