De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Sweikhuizen. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Maryse, zoekt parttime opvang in Puth

op 30/07/17: Ik zoek in eerste instantie met name iemand die mijn zoon kan opvangen op wisselende doordeweekse dagen (die wel zeker een maand van tevoren bekend zijn) van 6.30 uur tot ongeveer 8.25 uur, als je hem naar school gebracht hebt. Het zou ook af en toe om een avond kunnen gaan of voor 2 uur naschoolse opvang.

Rob, Biedt kinderopvang in Beek 6190

op 21/09/20: Gaat om 2 uurtjes (18.30 tot 20.30) op donderdag, zodat we een avondje kunnen stijldansen in de week.

Marie-thérèse, biedt part-time opvang in Spaubeek

op 13/05/21: Mijn dochter moet om half 1 opgehaald worden op de peuterspeelzaal en mijn zoon moet om kwart voor 3 opgehaald worden op school. Opvang is nodig tot ongeveer 5 uur.

Gioia, biedt kinderopvang in Puth 6155

op 25/11/17: Een leuke spontane oppas om zo nu en dan een avondje op te passen

Laura, zoek een kinderoppas in Geleen

op 01/07/17: Ik zoek voor nu en dan een opvang voor mijn zoon van 7 jaar.

Melissa, zoekt een gastouder in Geleen

op 17/09/18: Ik zoek een Gastouder in de buurt van geleen om Levi onze zoon van 3 jaar op te halen naar schooltyd tot maximaal 18:00 uur savonds de dagen maandag dinsdag woensdag donderdag en vrijdag om de week tot en met 13:00 uur middags

Joanne, zoek een kinderjuf - 6167 Geleen

op 14/05/19: Oppas gezocht

Joanne, zoek een kinderjuf - 6167 Geleen

op 10/06/19: Oppas gezocht voor 2 kinderen. Dinsdag en vrijdag van 10 uur tot 5 a 6 uur

Joanne, zoekt kinderopvang - 6167 Geleen

op 10/06/19: Oppas gezocht voor 2 kinderen. Dinsdag tm vrijdag van 10 uur tot 5 a 6 uur

Mandy, zoekt een part-time oppas in Spaubeek 6176

op 05/11/15: 1-2 middagen buitenschoolse opvang

Schinnen, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: