De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Volendam. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Cindy, Biedt kinderopvang in Edam

op 14/01/18: - minimaal 18 jaar of ouder - ervaring met kinderen/oppassen - lief, betrouwbaar en serieus - rookt niet - besteedt oprecht aandacht aan ons zoontje - verzorgend - flexibel

op 25/03/25: Opzoek, naar oppas voor een tweeling van 8, in edam op de woensdag avond van half 7 tot uur 22.00 uur.. en 1x per maand op de zondag ochtend van 9 tot 12.00

Juli, zoek een oppas in Edam

op 11/05/24: Ben op zoek naar een Oppas voor mijn dochtertje van 13 maanden die zo af en toe op de donderdag middag of avond en zondag middag of avond zou kunnen oppassen zodat ik en mijn vriend weer eens samen de hort op kunnen.

Arnout, zoekt een oppas in Edam 1135

op 13/02/16: In edam

Mellonie, biedt part-time opvang in Purmerend

op 10/04/19: van 09:30 tot 18:30 op woensdag voor 1 baby en twee kleuters die in de middag van school gehaald dienen te worden op loopafstand.

Amanda, biedt part-time opvang - 1440 Purmerend

op 12/02/20: Naschoolse opvang voor 2 dochters van 6 en 9 jaar op maandag, dinsdag en donderdag bij ons thuis

Jj, biedt part-time opvang in Purmerend 1447

op 09/07/15: Eigenlijk zijn we op zoek naar iemand die de kinderen van school haalt en ze bij ons thuis aflevert. Op zich hoeft er geen opvang te zijn.

Linda, zoekt een oppas in Purmerend 1447

op 11/02/17: Wij zijn opzoek naar een oppas die xo nu en dan eens kan oppassen. Wij hebben 3 jongens van 7, 5 en 2. We zoeken iemand die stevig in zijn schoenen staat. Die de jongens goed aan kan. Denk jij het leuk te vinden om op onze jongens te passen dan zoeken we jou!

Linda, Biedt kinderopvang - 1447 Purmerend

op 14/02/17: We zoeken een oppas voor onze 3 jongens van 7, 5 en 2. Het zijn 3 leuke, drukke gezellige jongens. We willen het liefst iemand die weet hoe ze met kinderen om moet gaan. Als ervaring heeft als Oppas of als werk. Het is vaak voor in het weekend.

op 08/10/25: Wij zoeken een oppas voor onze 3 kinderen (leeftijd 2-11 jaar) die af en toe bij ons kan komen oppassen. Graag een gezellige en lieve oppas die zelfstandig naar/van ons kan komen. Wij wonen op een boerderij en hebben dieren.

Edam-Volendam, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: