De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Wellerlooi. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Heleen, zoekt kinderopvang in Blitterswijck 5863

op 08/01/20: Lieve gastouder, met respect voor kinderen. Niet rokend. Opvang op 3 dagen per week, dagen in overleg. Kinderen van verschillende vraagouders. Gastouder in bezit van geldige diploma's.

Moniek, zoek een nanny in Meerlo

op 01/12/20: Ervaring. Vrouw.

Nienke, zoekt parttime opvang in Bergen

op 15/02/22: Hallo, Ik ben opzoek naar een gastouder of oppas aan huis voor 2 kinderen. Het gaat om de dinsdag en donderdag van 09.00 tot 17.00

op 03/12/24: Hoi, wij zijn Jessica en Arjan en zijn op zoek naar een oppas in huis voor onze 3 maanden oude dochter vanaf februari 2025 voor 3 middagen (di, woe, do) in de week voor enkele maanden. Daarna 4 dagen in de week tot eind van het jaar. Wij horen graag van je!

Anke, zoekt een gastouder in Arcen

op 31/01/18: Flexibele opvang nodig op dinsdag donderdag en vrijdag

Anita, zoekt een oppas in Weeze 47652

op 13/01/22: I need samebody, who can care my son monday til friday 7 o'clock til 8 o'clock and bring him to school Weeze marianne wasserschule.Afternoon i can pick up him.

Jeoffry, zoek een kinderoppas in Arcen

op 02/12/19: In overleg

Barbara, biedt kinderopvang in Venray 5800

op 19/05/21: Ik heb iemand nodig die op mijn dochter van 4 past want ik moet in de avond werken en mijn andere dochters die hebben werk of school en mijn man komt later thuis rond 17:30 haalt mijn man ons dochter op

Sabrina, zoekt een oppas in Kevelaer

op 31/08/21: Wir benötigen eine regelmäßige, zuverlässige und liebevolle Betreuung unserer 4-jährigen Tochter. Die Betreuung soll 1 bis 2 Mal wöchentlich von ca. 16 bis 19 Uhr sein. Das Kind müsste im besten Fall vom Kiga abgeholt werden, daher wäre ein eigenes Fahrzeug (Kindersitz können wir stellen) von Vorteil.

Bergen, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: