De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Monique, zoekt parttime opvang in Gorinchem

Advertentie gewijzigd op 4 juli 2024 om 19:09

Verlopen van meer dan 9 jaar
Op zoek naar babysitter parttime
Gorinchem
meer dan 9 jaar geleden verbonden
Contacteren

Presentatie

Wij zijn ouders van 2 jongens, 1 baby van nu 3 maanden en een jongen van 4 jaar die eind augustus naar de kleuterschool gaat. Wij zoeken opvang wekelijks voor de vrijdag van 11.00 uur tot 17.00 uur en om de week op de woensdag ook van 11.00 uur tot 17.00 uur. Het gaat om de verzorging van onze baby gedurende deze uren en als de oudste uit school is deze te "vermaken"/op te vangen. Bij ons zijn de 3 R's erg belangrijk! Het zou in de laatste week van augustus in moeten gaan maar eerst willen we natuurlijk kijken of er een klik is met de kinderen en met ons. Lijkt het je wat en heb je interesse, reageer dan!

Details

Soort opvang gezocht:
reguliere parttime opvang
2 kinderen om op te passen
minder dan 6 maanden
3 tot 6 jaar
Type oppas gezocht:
babysitter
Een auto is nodig
Nee
Rijbewijs is nodig
Nee
Begin:
op woensdag 02/09/2015 à 18h22
Geen foto
Monique
Verlopen van meer dan 9 jaar
Op zoek naar babysitter parttime
Gorinchem
meer dan 9 jaar geleden verbonden
Contacteren

Gezochte beschikbaarheden

Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.