Mijn naam is Linda Irene ,
22 jaar. Ik heb de opleiding Pedagogiek bijna afgerond en studeer nu psychologie in Groningen. Ik wordt door anderen vaak omschreven als positief, spontaan, spreekzaam en gezellig. Ik ben gek op kinderen en ben beoordeeld door mijn vorige oppas kinderen als de leukste oppas. Ik hecht waarde aan actief spelen en het stimuleren van kinderen in hun talenten. Verder doe ik deze aanvraag omdat ik een bijbaan zoek voor naast mijn studie. Dus vooral het weekend ben ik beschikbaar maar ook af en toe door de week wanneer ik vrij ben. Ik hoor graag van jullie.
Met vriendelijke groeten,
Linda
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
Linda, oppasser - 8503 Joure
Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties
Linda heeft geen prijs aangegeven.
🧸Aangeboden diensten
Oppassen
Reguliere opvang
🚗Mobility
Driver’s license
🏆Ervaring
Professionele ervaring, 2 tot 5 jaar.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
💬Gesproken talen
Engels (vloeiend)
🛟Aanvullende services
⭐Andere
Non-smoker