De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Grace, professionele gastouder in Arnhem

Werk al 18 jaar op een kdv verblijft.En zou graag thuis oppas willen doen.Is een uitdaging en lijkt mij leuk en fijn en rustig.Als je 18 jaar op groepen werkt en nog doet.En zou graag 1 dag opvang aan huis .Werk nu op een babygroep van 0 t/m 2 jaar. Maar hebt ook peuters en verticale groepen en bso en voorschoolse opvang gedaan.En. En werk nog met veel plezier op mijn werk.Weet ook leuke activiteiten of knutselen met de kinderen.En ook echt voor hun er zijn als hun ouders werken.En hun de rust en vertrouwde gevoel te geven.Dit ben ik Grace.

Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties

Partial / after-school care:
€ 12,50
/ netto per uur
In-home childcare:
€ 7,50
/ netto per uur
Toelichting:

€12, 50 per uur netto.Werk nog op een kdv 3 dagen ma.woensdag. En donderdag. Al 18 jaar in dienst.En nu op een babygroep 0 't/m 2 jaar.Hebt ook peuters verticale groepen en bso en voorschoolse opvang gedaan.En met plezier en verdiende €15, - per uur netto

🧸Aangeboden diensten
Reguliere opvang
Oppas aan huis
Gastouder
🚗Mobility
Driver’s license
Car
🎓Opleiding
Eerste hulp verlening (EHBO)
professionele kwalificatie (certificaat of diploma)
🏆Ervaring
Beroepservaring, meer dan 10 jaar.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
minder dan 6 maanden
6 maanden tot 1 jaar
1 tot 3 jaar
3 tot 6 jaar
ouder dan 6 jaar
🛟Aanvullende services
Huiswerkbegeleiding
Koken voor de kinderen
Hulp met het huishouden / strijken
Andere
Non-smoker

Grace
Gastouder, oppas
Arnhem
Contacteren