De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Elmas, jong meisje au pair in Rotterdam 3099

Beste heer/mevrouw,

Mijn naam is Elmas en ik ben 23 jaar oud. Ik ben van de Turkse afkomst en ben geboren in Rotterdam. Ik ben getrouwd en woon samen met mijn man.

In mijn familie zijn er veel kinderen, waardoor ik ervaring heb opgebouwd met het doelgroep. Hierbij kunt u denken aan het omgaan met baby's, peuters, kleuters en oudere kinderen. Tevens heb ik tijdens mijn opleiding als Helpen 2 jaar lang ervaring opgedaan in een peuterspeelzaal. Ik heb altijd een goede band gehad met kinderen.

Tevens ben ik ook in dienst geweest voor een Thuiszorg. Als helpende heb ik hulp geboden aan ouderen met verschillende beperkingen. Hieronder valt alles waar de cliënten thuis aan behoeften hebben.

Ik ben een opgeleid persoon met een MBO 4 diploma. Ik heb een achtergrond met veel ervaringen. Het plannen en organiseren van activiteiten zou geen probleem voor mij zijn.

Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties

Elmas heeft geen prijs aangegeven.

🧸Aangeboden diensten
Oppassen
Reguliere opvang
Oppas aan huis
Au pair
🚗Mobility
Driver’s license
🏆Ervaring
Professionele ervaring, 2 tot 5 jaar.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
minder dan 6 maanden
6 maanden tot 1 jaar
1 tot 3 jaar
3 tot 6 jaar
ouder dan 6 jaar
💬Gesproken talen
Chinees (moedertaal)
🛟Aanvullende services
Huiswerkbegeleiding
Koken voor de kinderen
Hulp met het huishouden / strijken
Andere
Non-smoker

Geen foto
Elmas
Oppas, oppasser
Rotterdam
Contacteren