De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Femke, oppasser - 8502 Joure

Hallo!
Ik ben Femke en ik ben 18 jaar oud!
Ik hou erg van kinderen en ik ben erg enthousiast. Ik vind het erg leuk om dingen met ze te doen zoals: Spelletjes doen, voorlezen, cakejes bakken.
Ik heb al ervaring met het oppassen, ik heb twee tot drie jaar gewerk bij een gezin van twee meisjes, 1 van 6 en 1 van 10 jaar. Zelf heb ik ook nog drie zusjes waar ik regelmatig op heb gepast. Ik heb een half jaar pabo gedaan, en ik begin aankomend school jaar met Pedagogiek ( kinderopvang)
Als u geïnteresseerd bent, stuur me maar een berichtje!

Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties

Femke heeft geen prijs aangegeven.

🧸Aangeboden diensten
Oppassen
Reguliere opvang
🏆Ervaring
Familie ervaring: zorgen voor broers, zussen, neven en nichten.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
1 tot 3 jaar
3 tot 6 jaar
ouder dan 6 jaar
💬Gesproken talen
Chinees (vloeiend)
🛟Aanvullende services
Huiswerkbegeleiding
Koken voor de kinderen
Hulp met het huishouden / strijken
Plays a musical instrument
Andere
Non-smoker

Femke
Oppasser
Joure
Contacteren