Ik ben een vrolijke meid en ben goedlachs. ik vind het leuk om met kinderen om te gaan. ik ben vanaf jonge leeftijd al bij mijn buurmeisjes te vinden geweest. Ik holp hun moeder om ze bezig te houden zodat zei huishoudelijke taken kon verrichten. Minimaal 1 dag in de week paste ik daar ook op voor een paar uur. Deze meisjes waren in de periode opgoeiend van baby, pas gebore, tot 6/7/8 jaar. Bij mijn buurmeisjes had ik altijd plezier daarom ben ik na een paar jaar ook op ander adressen gaan oppasen. Deze kinderen waren tussen de leeftijden van 4 en 10 jaar. ik heb dus ervaring met kinderen op verschillende leeftijden. En her er plezier in om met kinderen om te gaan.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
Kim, oppas : Beek en Donk
Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties
Kim heeft geen prijs aangegeven.
🧸Aangeboden diensten
Oppassen
Reguliere opvang
🏆Ervaring
Familie ervaring: zorgen voor broers, zussen, neven en nichten.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
💬Gesproken talen
Chinees (moedertaal)
Engels (gelezen, geschreven, gesproken)
🛟Aanvullende services
⭐Andere
Non-smoker