De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Joy, oppassen - 1112 Diemen

Ik ben Joy en ben 20 jaar oud, zelf woon in nog thuis met mijn ouders.
Ik studeer aan de Nederlandse Kappers Akademie te Amsterdam en werk bij de Broodzaak. Ik heb twee honden en ben daarom ook bereid om u dieren eten, drinken en uit te laten voor u in de tijd dat u weg bent.

Wat u van mij kunt verwachten als een oppas : Ik speel en heb echt tijd en geduld met de kinderen. Als spelletjes vind ik het leuk om bord spellen te spelen, knutselen, verstoppertje, tikkertje, Anna-Maria Koekkoek, springtouwen, spuurttocht en om koekjes te bakken.
Daarnaast ruim ik op, kook ik, doe de kinderen in bad en tandenpoetsen en in bed leggen met een leuk voorleesboek of voor ze te zingen.

Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties

Occasional babysitting:
€ 8,00
/ netto per uur
Partial / after-school care:
€ 10,00
/ netto per uur
Toelichting:

Ik leg mijn telefoon aan de kant en speel, zing en dans met de kinderen en ga leuk met ze naar de speeltuin, ik ben bereid om te koken, schoonmaken en zowel te helpen met het huiswerk.

🧸Aangeboden diensten
Oppassen
Reguliere opvang
🎓Opleiding
Eerste hulp verlening (EHBO)
Opleiding tot animator
🏆Ervaring
Professionele ervaring, meer dan 5 jaar.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
6 maanden tot 1 jaar
1 tot 3 jaar
3 tot 6 jaar
ouder dan 6 jaar
💬Gesproken talen
Engels (vloeiend)
Chinees (moedertaal)
🛟Aanvullende services
Huiswerkbegeleiding
Koken voor de kinderen
Hulp met het huishouden / strijken
Andere
Non-smoker

Joy
Oppasser
Diemen
Contacteren