De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Anouk, ouderlijke hulp - 5066 Moergestel

Hallo ik ben anouk en ik ben 20 jaar.
Ik woon samen met mijn vriend in een oud kinderdagverblijf in moergestel.
Ik zit al een tijdje zonder werk en ben gek op kinderen.
Mijn 1e oppas kindje kreeg ik toen ik 14 was en mijn laatste oppas kindjes waren 2 maanden terug. Die gaan inmiddels allemaal naar school en vind het dus erg jammer dat ik er dus nooit meer hoef op te passen.
Ik heb kei hard me best gedaan om hiervoor een opleiding te kunnen volgen maar werd helaas hier niet voor aangenomen omdat mijn rekenen niet goed is en daardoor niet zou slagen.
Want ik heel erg jammer vond.
Gelukkig mocht ik op de kleintjes van familie en vrienden passen en daardoor kreeg ik ook nog is een hoop ervaring.

Ook beschik ik over een rijbewijs en auto en kan dus de ouders ook helpen, ik vind het niet erg om te koken en schoon te maken.
Hopelijk vinden jullie me iets en mag ik kennis komen maken.

Groetjes Anouk

Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties

Occasional babysitting:
€ 7,50
/ netto per uur
Partial / after-school care:
€ 7,00
/ netto per uur
In-home childcare:
€ 8,50
/ netto per uur
Toelichting:

Het ligt er helemaal aan wat de ouders willen. Ik beschik over een auto en rijbewijs dus kan de kinderen ook halen en brengen

🧸Aangeboden diensten
Oppassen
Reguliere opvang
Oppas aan huis
🚗Mobility
Driver’s license
Car
🏆Ervaring
Familie ervaring: zorgen voor broers, zussen, neven en nichten.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
minder dan 6 maanden
6 maanden tot 1 jaar
1 tot 3 jaar
3 tot 6 jaar
💬Gesproken talen
Engels (gelezen, geschreven, gesproken)
Chinees (moedertaal)
🛟Aanvullende services
Huiswerkbegeleiding
Koken voor de kinderen
Hulp met het huishouden / strijken
Andere
Non-smoker

Anouk
Oppas, oppasser
Moergestel
Contacteren