De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Hanke, baby sitter - 5844 Stevensbeek

Hallo allemaal,
Ik ben Hanke. Ik heb ervaring. Ik help ook bij azc kinderen (soms). Ik vind het erg leuk om op (kleine)kinderen te passen, en dan leuke dingen te doen zoals buitenspelen, knutselen en spelletjes doen enz. Wil later kinderverpleegkundige worden. Ik kan ook in de avonden oppassen en als het moet dan de kids naar bed te brengen. Ik kan ook in de vakantie oppassen als dat nodig is. Tijden en dagen in overleg. Voor vragen of interesse kunt u mij altijd een berichtje sturen.

Groet
Hanke.

Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties

Occasional babysitting:
€ 5,00
/ netto per uur
Toelichting:

Ik vind €5, - een prima prijs, wat duurder of minder mag ook want ben nog 13

🧸Aangeboden diensten
Oppassen
🏆Ervaring
Familie ervaring: zorgen voor broers, zussen, neven en nichten.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
6 maanden tot 1 jaar
1 tot 3 jaar
3 tot 6 jaar
🛟Aanvullende services
Huiswerkbegeleiding
Koken voor de kinderen
Hulp met het huishouden / strijken
Plays a musical instrument
Andere
Non-smoker

Geen foto
Hanke
Oppasser
Stevensbeek
Contacteren