De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Joost, oppassen - 6707 Wageningen

Hallo,

Ik ben Joost, 20 jaar en ik studeer software ontwikkeling in Arnhem. Met computers kan ik heel goed overweg dus ik heb een behoorlijk netwerk van mensen die ik vaak help.
Op dit moment heb ik twee gezinnen waar ik op relatief regelmatige basis bij oppas, specifiek last minute. Ik vind het leuk om met kinderen te werken en krijg vaak feedback ove$

Naast helpen met huiswerk vind ik het ook leuk om mee te doen met spelletjes e.d. Ik heb geen specifieke dingen/spelletjes die ik kan bieden maar ik kan mij overal wel in vinde$

Ik heb ervaring met kinderen tussen de een en tien jaar maar ouder zou ook geen probleem zijn.

Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties

Occasional babysitting:
€ 7,00
/ netto per uur
Toelichting:

Dit is ongeveer het normale salaris voor iemand van mijn leeftijd (bijbaantje)

🧸Aangeboden diensten
Oppassen
🏆Ervaring
Familie ervaring: zorgen voor broers, zussen, neven en nichten.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
6 maanden tot 1 jaar
1 tot 3 jaar
3 tot 6 jaar
ouder dan 6 jaar
💬Gesproken talen
Chinees (moedertaal)
Engels (vloeiend)
🛟Aanvullende services
Huiswerkbegeleiding
Andere
Non-smoker

Joost
Oppasser
Wageningen
Contacteren